SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika robienia rozpiętek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Lepiej je robić z łopatkami ściągniętymi do tyłu czy trzymając je luźno?

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
przy prawie kazdym ćiwczeniu klatki, powinnno sie mięc łopatki złączone i wypchnięta klatkę

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Ale niektórzy kulturyści preferuja napinanie najszerszych na przykład przy wyciskaniu. Wtedy nie da sie już złączyć łopatek.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
którzy kulturyści??

sciaganie łopatek powoduje to ze nie uzywasz tak barków tylko sama klatka pracujesz

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
staraj sie tak robic rozpietki, zeby nie odrywac odczas cwiczenia barkow od lawki. i wszystko bedzie ok. Ja tak robie i jest git. w wyciskaniu tak samo tyle ze w wyciskaniu sciagam lopatki
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 280
Mam pytanie. Jak powinien być ustawiony łokieć:
1. wzdlędem reszty ciała
2. czy ręka powinna być wyprostowana czy zgięta?
3. jak nisko opuszczać hantelki??
Bardzo proszę o odp. Daję soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
rece prostopadle do ciała, zgięcie w łocku około 15 st, a opuszczanie to tak mniejeiwecj jak sztangielki beda na wysokosci klatki

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
To cwiczenie trudno jest opisac... Ja robie w ten sposob, aby ciagle czuc napieta klate. Jest to cwiczenie izolowane, wiec naprawde powinienes czuc prace swojej klatki piersiowej. Jesli tak nie jest, to wina moze byc w ciezarze i technice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
j/w musze czuc ze mam napieta klate wtedy od razu dzwigam, tylko wlasnie w tym miejscu gdzie nastepuje dzwiganie trzeba bardzo, ale to bardzo sie skupic by nie unosic barkow tlyko samymi rekona do gory , rekoma nie w sesie ze rece pracuja, maja byc one sztywne.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
[https://www.sfd.pl/temat22045/] obszerny artykuł na temat rozpiętek od Mawashi-ego... technika też jest opisana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja/rzeźba. Jutro start..

Następny temat

Dieta i.. no właśnie.. jaki trening.??

WHEY premium