SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż przeróbka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2590


Witam czy da sie ten tatuazjakos przerobic zeby byl wiekszy i wchodził mi na przedramie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
Najlepiej jakbyś poszedł do studia i z kolesiem ugadał czy da sie i jak by to wyglądało. Tak mój kolega zrobił miał cos podobnego do Twojego tattoo i wyszlo całkiem niezle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2590
wiesz co bylem juz z tym i chcialem zeby mi narysowali pisakiem mniej wiecej jak to by moglo wygladac ale powiedzieli ze zrobia mi to dopiero wtedy jak dam kase i bede robil ten tatuaz bo inaczej moge isc do innego studia a ja nie chce pochopnie podejmywac decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
No to moze sprobuj w innym studio i moze tam sie zgodza. Jesli bedzie identyczna sytuacja to chyba pozoistanie Ci zeby zaplacic choc jakas zaliczke i niech robia tyle wzorów az ci sie ktorys spodoba :) pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2529
Rozumiem. Mam ten sam problem ale na plecach, chodziłem po studiach i mówią ze trzeba go poprostu zakryć innym większym tatuażem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchnięta dłoń

Następny temat

Zlamanie, zerwanie torebki, naciagniecie wiezadel

WHEY premium