SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Tanie białko - jakie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3112

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Elo !

Poszukuje taniego, a zarazem dobrego białka..jaka firme byscie polecali...

Dzienx...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 21032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208562
Ovopol...

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli nie chcesz ovopolu, to kup sobie 5kg hi tec protein 90 - 299zł. Bardzo dobre białko ( jakościowo i smakowo ).

Doradca w dziale suplementacja
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5806 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40859
jezeli masz dobry żołądek i jelita to polecam Ovopol
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17189
a czy to konieczne (dobry zoladek i jelita)???

Kiedyś będę najlepszy :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9851
masz coś do białeczka ovopol

pozdr

pozdrawiam

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
gdy kupisz tego hi-teca (5 kg) za 299,90 zł , to dostajesz jeszcze 2 % rabatu i nie płacisz kosztów wysyłki. Ostateczna cena to 292 albo 293 zł. No i w dodatku masz opłacony abonament na forum
http://hitec.kulturystyka.pl/category.asp?catcode=1
Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2002-11-17 21:14:16
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5806 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40859
tak mam (chociaz sam je stosuje) po nim niestrawnosci, rozwolnienie no i standartowo gazy. A tak oprocz tego to w sumie bialko godne polecenia ze wzgledu na niska cene. aaa zapomnialbym o tym koszmarnym smaku, w szczegolnosci jesli mieszasz z woda brr.. 2 razy zamieszalem to w nastepujacy sposob (bo nie mialem bod reka miksera): wsypalem do sloika 0,3l ok 4 lyzki ovopolu, zalalem to woda zakrecilem i wstrzasalem. dranstwo sie niecalkowicie rozpuscilo a zapach i smak rozrworu do tej pory napawa mnie obrzydzeniem. wszyscy mowia zeby mieszac je z jakimis dodatkami smakowymi, i tu sie zgodze, ale nikt nie mowi przy okazji ze to podnosi jego cene bo przeciez zeby milo to jakis sensowny smak to troche dodatkow trzeba wrzucic
Pozdrawiam!
napisał(a)
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 11454 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92210
4 łyżki stołowe Ovopolu to sporo (jakieś 50-60g) bo to białko jest dosyć ciężkie i jedna czubata łyżka waży ok. 15g

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4480 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32133
tak...na początek zanim się nie przyzwyczaisz (Twoj organizm) to bierz tylko jedna łyżkę na porcję (ok 15 gram)...a co do ceny dodatków to nie jest tak źle. Ja kiedyś kupiłem sobie niskocukrową zaprawę (poziomka) za jakieś 4 złote...starcza na bardzo długo (dodawać łyżkę zaprawy na porcje).

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1330
Najtańsze biało jest w jedzeniu, ja na oktągło jem: ser, tuńczyk, jaja, kotlety, szynka inne mięsa. Przyrosty lepsze niż po odżywkach. Ovopol tez brałem, ale ten smak i wiatry bardzo zniechęcają. Ovopol jest dobry ale w lato jak sie bierze toware na kocyk do parku, ale nie w sezonie zimowym na chate... a jak ktoś mam małe pokoje to współczuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co brac tanio???

Następny temat

COS NA WYTRZYMALOSC

Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni