SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamoxifen na odblok.......po trenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Witam!
Czy miał ktoś do czynienia z trenem w tabletkach?.....Ja dzierżę takowy, mam zamiar pojechać na nim solo 3tyg, sprawdzić jak organizm zareaguje (cel to sucha, twarda, zdefiniowana masa, przy już raczej atletycznej, niż wielkogabarytowej sylwetce)- mimo, że to tren, więc nie aromatyzuje do estrogenow, jednak to methyl, wiec tamox na odblok powinien zrobić swoje....po.....trenie, ale methylowanym, bowiem mam trentabs z alphy...i prawdę mówiąc nigdy wcześniej nie miałem z tym do czynienia...trudno też cokolwiek znaleźć w necie, nawet na zagranicznych forach...pisze się głównie o wysokiej toksycznosci na wątrobę.....co da się w miarę złagodzić podwójną dawką osłonek głównie sylimaryna/ostropest + jakieś fosfolipidy i moze hepatil na pct.....ale nadal nie wiem jak to szamac, a i z dawkami różnie piszą..raz że powinny oscylowac 500-750mcg/e1d, gdzie indziej zaś że 1mg ....każdorazowo jednak wszyscy (na forach w usd)podkreślają...że trentabs daaaaaje kopa...nawet bardziej niz injek.....i to nawet na drugi czy rzeci cykl..pomożecie????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wypełnij i podaj dokładną nazwę środka

https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
i jaki sens jest branie czegoś prze 3 tyg i blokowanie organizmu ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zwłaszcza trenu w tbl

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
1. WIEK: 31
2. WAGA: ;80
3. WZROST: 181
4. STAŻ NA SIŁOWNI: w zasadzie z przerwami od 10lat, od roku intenywna praca z suplementacją
6. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:3 cykle z popularną matką-efekt...metka solo masy z retencja wody niewiele pozwoliła uzyskać..raczej niewiele, ale miesa (geny czy zla dieta?)
7. TRENING: 3razy w tygodniu
8. CEL CYKLU: z uwagi na tendencje genetyczne raczej poprawa jakosci umięśnienia i definicji
9. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 miesiące
10. POZIOM BF%: 11-15% w zależności od celu w danym okresie
11. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej mezomorfik
12. STAN ZDROWIA: ok
13. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie (po metce nawet zauważalne "odrosty" przy zakolach
14. PPM (podstawowa przemiana materii): bardzo szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Chodzi o TrenTabs Alpha Pharma

Daczego tylko 3 tyg?....ponieważ jak zaznaczyłem...próbowałem się czegoś dowiedziec o srodku typowo undergroundowym...każdorazowo podkresla sie 3tyg max!!..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Kazdy za chwilę bedzie się śmiał z ankiety, czy historii saa.....
Myslalem o cyklu tego trena z dodatkiem testosteronu z dłuższym estrem, np enan....zeby raczej dorobić jeszcze trochę masy...ale podobno solo tez daje kopa, a mi zależy na suchym mięśniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
kolego bo w 3 tygodnie NIE masz prawa nic zbudować trwałego , niestety tak się nie da
jeśli w środku jest co ma być to ten środek solo mija się z celem
3 tyg cyklu i 4 tyg pct po nim wyjdzie

wcześniej skoro tak było jak piszesz to żarcie leżało
teraz też nic nie napisałeś jak jesz

napisz co zjadłeś wczoraj . pewnie tutaj jest problem

co zrobisz na cyklu zależy od diety nie od środka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Może się mylę, ale jak juz robić suche mięso, to dlaczego nie trenem......no, chyba że pociągnąć ten trenprzez 3 tyg w 5-6 tyg cyklu z test enan.....
Tak czy inaczej.....pytabniem było, kto miał do czynienia z oralnym trenem ace, ale metylowanym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
No tu się zgadzam z kolegą.......sensu większego nie ma odblokowywac sie dłużej niż trwal cykl na srodku saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Test Enan na 5-6 tyg również bez sensu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolerioza a SAA

Następny temat

Enan + masteron E

WHEY premium