SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka oto dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Proszę o ocene mojej diety.

Śniadanie: owsianka z bananem + actimel
Śniadanie II: dwie kromki chleba ciemnego z chudą szynką, po tym czasem jabłko i banan.
Obiad: Filety z kurczaka + ryż albo ziemniaki, czasem zamiast filetów kotlety schabowe, raz na miesiąc spaghetti.
Posiłek przedtreningowy: nie zawsze mam czas zjeść godzinę przed treningiem, więc jakieś 15-20 minut przed nim zjadam jabłko lub banana, ewentualnie serek wiejski.

Posiłek po treningu: Odkrajam pół kostki twaróżku półtłustego albo chudego, daje do miski, dodaje banana, łyżkę cukru, trochę wody i jogurtu naturalnego i wszystko miksuje blenderem. Następnie spożywam tego "szejka".

Kolacja: Na kolację jajecznica z dwóch jajek lub kanapki z szynką.

Raz w tygodniu (ewentualnie dwa) jakiś snickers, donut lub czekolada mleczna.

Proszę o ocenę i ewentualne poprawki, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Zapomniałem dodać, że oczywiście dieta jest na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
Wypełnij najpierw ankietę żebyśmy wiedzieli czego oczekujesz, wylicz zapotrzebowanie kcal i btw dopiero wtedy bedzie mozna Ci pomóc bo dieta jest bardzo kiepska

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Dlaczego jest kiepska? nie rozumiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
o to chodzi, Paweł?

Współczynnik BMR 1798.36
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3102.17
Węglowodany 55% 1706.19kcal = 426.55gram
Białko 15%% 465.33kcal = 116.33gram
Tluszcz 30% 930.65kcal = 103.41gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
I mam 15 lat jak coś, nie 20 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
Skad wiesz ile skladnikow w tej diecie dostarczasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Obliczyłem to na tym kalkulatorze na potreningu.pl https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
A nie sorry, porąbało mi się coś ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
wwal tą dietę do dziennika z potreningu.pl, będzie czytelniejsza, my będziemy wiedzieli ile czego spożywasz i ułatwi to dalszą pomoc

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
okej, robi się ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść żeby przybrać na wadzę

Następny temat

Świeży łosoś - z czym jeść

WHEY premium