SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taśmy bokserskie.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Witam, mam pytanko, kiedys troche boksowalem, ale to bylo troche amatorsko i nigdy nie kozystalem z taśm bokserskich, a dzis z kolega postanowilem kupic troche sprzętu bokserskiego i wynając sale(gruszki,worki,rękawice itp) i troche zacząc boksowac(podstawy techniki mam) i teraz mam takie pytanko, nie moglisbycie powiedziec mi jak te taśmy sie wiąże albo jakies zdjecie wkleic jak to sie robi ? JEst jakas odpowiednia technika czy po prostu mam obwiązac nadgartsek i dłon i to wszystko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
To jak trenowałem jeszcze piłke nożną, kiedyś z kumplami pojechaliśmy po korki i jeden jak kupował to nie sprawdził pudełka i dwa lewe kupił :) ale był wkur... że musiał tam jechać jeszcze raz i na treningu nie pograł, bo niby jak :> hehe

Roman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
https://www.sfd.pl/temat160799/ 

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
o to to to, dzięki wielkie. Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 311
To jest dziwne, bo zawsze jak wiąże na treningu (a wiąże na każdy palec osobno) to jest ok, natomiast ile razy bym nie wiązał tak jak większość zawsze połowa treningu i musze poprawiać :)

ja polecam osobiście tą technikę z pierwszego linku
Pozdro

Roman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Baha ojcze a jak to sie stao że nigdy owijek nie używałes ?? aha i jak masz dłuższe owijki i ci zostaje co nieco materiału to przy kostkach i nadgarstku wiąż więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Niwix Synu moj pierworodny, zawsze trenowalem w rękawicach nakladając je na gole pięści...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
w mordkie ja to bym sie bał je zblizyć do twarzy potem zreszt ą był topic o rękawicach używanych bez tasm ale w końcu baha ty twardy jesteś to co tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
ajak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
To jeszcze nic, pewnego razu w klubie nie bylo mojego sparing partnera, wiec cwiczylem z kims lepszym od siebie. Mialem powazne problemy cwiczac z nim, bo jego owijki doslownie tak ***ały...
Wiecej juz z nim nie cwiczylem
ps. jakiej dlugosci powinny byc owijki ? moje maja 2,5m dlugosci, ale mam wrazenie,ze sa za krotkie. Tak przypakiem zapytam...pierzecie swoje owijki ?

Zmieniony przez - Fong w dniu 2005-03-30 02:10:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie - trening, ćwiczenia

Następny temat

DO TRENUJĄCYCH KUNG FU.

WHEY premium