SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taśmy ,Gumy---rodzaj, jakość, cena

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Witam, przymierzam sie do zakupu gum, taśm do ćwiczen, i tu jest pytanie:
1 czy wszystkie są tej samej jakośći,
2 czy kierować się ceną,
3 jaki producent daje satysfakcję.
4 jaką długość minimalną kupić aby była raczej uniwersalna,
5 taśma, czy linka gumowa lepsza

taśmy, będą wykorzystywane do ciągnięcia cieżaru, do oplatania sztangi przy wyciskaniu, przysiadach, boksu, itd, do wszystkiego co mozna zrobić w treningach CrossFit

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
No i dostało mi się...może i zasłużonej, dzięki za pomoc i krytykę, temat jest zakończony, proszę o usunięcie
Proszę o kontakt priv. Huberta w sprawie treningu personalnego


Zmieniony przez - ukazs w dniu 2013-04-15 21:17:24

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Pytanie za trudne, czy brak chęci w pomocy

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Proszę o odpowiedź, pomoc

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Widocznie nie używał nikt, ja miałem styczność z jakąś zieloną, firmy nie pamiętam, raczej się płaci za nadruk na taśmie
Ale takiej chyba nie masz zamiaru kupować?


Chyba raczej coś takiego


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Z tych taśm widzialem czysto gumowe, oraz oprawione materiałem, czy to jest ta druga propozycja?

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja z tymi drugimi miałem styczność, długości nie pamiętam, coś koło półtora metra, firmy nie pamiętam, ale na dość solidną wyglądała


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
No właśnie, płaci się za nadrukiem.... Tylko są taśmy za 40 zł za metr, i taśmy o takich samych parametrach za 6-8 zł... I które polecisz

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Kolor tez oznacza stpien oporu, nim ciężej tym taśma droższa, rozumiem że chodzi Ci o takie taśmy na metr liczone

one są cencze niż te co podałem wyżej, mozliwe że jak sie zahaczy to się uszkodzi i potem rozerwie, te co są na filmiku to naprawdę są solidne i tez droższe niż te taśmy rozwijane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W Ladies sporo Pań używa, tam pytaj a nie się niecierpliwisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Takie tasmy sa drogie,dlugosc 40-42 cale,najmniejsza w Anglii kosztuje 50zl,najwyzsza 100-150zl,mam te tasmy,uzywam najmniejszej do rozgrzewki,a wieksze mozna uzywac do skalowania podciagan,oczywiscie mowa o tych z filmiku,te cienkie ze zdjec sie nie nadaja(do podciagania)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Crossfit"

Następny temat

Paelo na siłę/wytrzmałość

WHEY premium