SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

T-5 EX, Srimerex Hardcore, Monster burner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 696

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 944
Witam. Potrzebuję spalacz, który będzie miał w składzie gerke + efke. Czy ktoś próbował któryś z podanych spalaczy w tytule i może polecić, że czuć działanie obu składników? Ew. może być inny oparty na tych składnikach.
Około 7 lat temu zjadlem kilka kaps. Hell Fire od kumpla, to było coś pięknego ^^ jeśli na tą chwilę jest opcja kupić coś, co będzie chociaż w połowie tak działało, to będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11473
dobra T5 dzialala wzorowo ale obecnie ciezko trafic nie fake.Za to w Monster Burner cos siedzi bo czuc...Napewno gera i moze efki troche tez tam bedzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6182 Napisanych postów 140890 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1030652
Grzegorz tylko po Co ci obciazac tak serducho ladujac miks mocnych stymulantow
wrzucasz 2 tygodnie na eca, 2 tygodnie na joszce i dotniesz sie bez problemu.
a jak nie, to znaczy ze dieta lezy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 128 Na forum 195 dni Przeczytanych tematów 8885
Pół roku temu miałem stimerexa. Pchnął lekko do przodu redukcję, ale o jakiejś klepie nie było mowy. Tyle że ja jestem mało podatny na jakiekolwiek stymulanty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6182 Napisanych postów 140890 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1030652
bo praktycznie wszystko bedzie zalezalo od naszego zaangazowania w redu pod katem treningowo-dietetycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 944
Dieta jest tłuszczowa :D poszło już 5kg ^^ chciałem coś na efce pod piłkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TomQ-MAG
to solo t5 sie spradzi idealnie :)

Zion Labs T5 podobno nie jest już produkowany od 2014 roku, a ta obecna wersja na rynku to ponoć fake z niewiadomym składem. Sam chciałem kiedyś spróbować ale zrezygnowałem czytając gdzieś na forum że robią to jacyś kolesie na Śląsku nawet opakowanie bardzo różni się od oryginalnego z przed lat. Nie miałem na tyle odwagi żeby to kupić. Ale to tylko opinie wyczytane w necie, sam nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2907 Napisanych postów 56643 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610228
Nie byłbym specjalnie zdziwiony. W gałęzi suplementacji, która teoretycznie nie jest dopuszczona do sprzedaży można spodziewać się wszystkiego. Nikt tego nie kontroluje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ja obecnie kupilem T5 i dziala jak poprzednie wersje
na necie jest pokazana roznica pomiedzy fejkiem a tym oryginalnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TomQ-MAG
ja obecnie kupilem T5 i dziala jak poprzednie wersje
na necie jest pokazana roznica pomiedzy fejkiem a tym oryginalnym

Jak ktoś miał styczność z efedryną to od razu pozna. Jeżeli jest taka możliwość to napisz mi na priv gdzie można kupić pewny produkt. Będę dozgonnie wdzięczny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple dla endomorfika na redukcji