SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
wieczorem to tak 3 h przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale chodzi mi o czas przyjmowania, czy byly przerwy czy stale ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
W ciągu całego okresu przyjmowania to chyba 2 dni nie brałem jak byłem na szkoleniach bo zapomniałem ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
A zaczyna się bodajże 5 tydzień, nie pamiętam dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety NIE spotkalem sie z jednoznacznymi zaleceniami co do przyjmowania DAA

na podstawie wielu opinii
przyjmowalbym (do wyboru)

2 tygodnie on 2 tygodnie off
w cyklu jak Ty z przerwa rowna calosci cyklu
lub
jak spotykam na harcorowych forach stale - ale tej opcji raczej bym nie wykorzystwywal



Zmieniony przez - Biniu w dniu 2011-12-05 10:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
no z tym na stale bym stanowczo na NIE jednak T-100 poprzez DAA ingeruje w hormony , więc trzeba zachowac ostrożność , nie jest to ziółko typu tribulus , tylko preparat który został sprawdzony wiele razy i w niezależnych badanich ukazał wzrost testosteronu.

pozatym co miało by wnieść stała suplementacja NIC dbać o odpowiedni poziom można poprzez dostarczanie pierwiastków , witamin, zdrowego jedzenia odpowiedniej aktywności, wiele ziółek (p.ambroziak ) o tym pisze też się sprawdzi w podtrzymaniu tego poziomiu.

Pamientajmy że nawet badani napewno były przeprowadzane na osobach w miare zdrowych itd , u niektórzych osób T-100 może znacznie podnieść u niektórzych osób mniej ITD, dlatego moim zdaniem warto znać swój wstęp do suplementacji i jeżeli dalsza suplementacja T-100 u mnie bezie przebiagała bez znacznych negatywów , w przyszłości zamirzam zaplanowac wszystko wraz z porą i wszystkimi innymi czynnikami .

pozatym BINIU cały czas wyszukuje co nowych informacji sensownych na temat DAA i myśle że nawet OLIMP jeszcze nie zna optiumum możliwości tego surowca (mam nadzieje że tam ci w konbinezonach i ukularach jak i ci przed kompami cały czas studiują ten temat)


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Tomasz1405 - stosowałeś Castagnusa ? Przecież to jest preparat dla kobiet w dodatku tylko dla tych z problemem zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

To nie jest dla mężczyzn.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-12-05 13:51:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
RPS1990

"Tomasz1405 - stosowałeś Castagnusa ? Przecież to jest preparat dla kobiet w dodatku tylko dla tych z problemem zespołu napięcia przedmiesiączkowego"

przeczytaj sobie jaki jest główny składnik tego preparatu , przeczytaj o ewentualnych niechcianych efektach podczas stosowania DAA i przeczytaj na czym polega działanie owego preparatu dla kobiet wtedy może zrozumiesz.

ja nie mam 5 lat i wiem co i dlaczego stosuje

nie stosowałem ja stosuję na ten moment ciągła cieknąca miesiączka

ułatwię ci sprawę podczas stosowania DAA może , i zazwyczaj odczuwa to wiekszość osób powoduje wzrost PROLAKTYNY , a poziom prolaktyny jest scisle związany z poziomem estrogenu , jeśli jedno wzrasta wzrasta i drugie , czym wyższy poziom prolaktyny tym wyższy estrogenu i tym samym MALEJE poziom TESTOSTERONU który właśnie podnosimy .

dopamina za to jest antagonistą prolaktyny więcej dopaminy mnie prolaktyny tym samym mniejszym poziom estrogenu wyższy testosteronu.

teraz CASTAGNUS

Poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę.

teraz rozumiesz ???

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-12-05 14:05:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
tak ale T-100 nie jest czystym DAA, więc ewentualne niechciane efekty występujące podczas stosowania DAA go chyba nie dotyczą

btw. jeśli przy stosowaniu T-100 podnosi się prolaktyna podobnie jak przy stosowaniu DAA, to rzeczywiście jest sens stosować coś na zbicie prolaktyny.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-12-05 14:10:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium