SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TYPER PREMIERSHIP

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Oto moja rozmowa z Siwym.

Pan i Władca (13:30)
Siemano Siwy tu Viera z sfd, mam taki problem, zaraz jest kolejka angielska, a mi sie neichce forum włonczyćk więć obstawie do Ciebie wyniki, njawyzej potem wkleisz rozmowe na forum.
Arsenal0-1Man Utd -- Birmingham1-2Wigan -- Blackburn2-0Portsmouth -- Bolton0-2Liverpool -- Everton1-2Charlton -- Fulham1-0Sunderland -- Man City1-2Tottenham -- Newcastle2-1Middlesbrough -- West BromwichspóźnionyAston Villa -- West Ham0-2Chelsea

Pan i Władca (13:30)
dzięki



Pan i Władca-czyli ja

Napisałem tę wiadomość o 13,30, a mecz Chelsea zaczoł sie o 13,45, więc wynik powinnien być zaliczony.Jak widać wszytkie inne wyniki są takie same jak obstawiłem, bo potem tylko wkleiłem z tej rozmowy, dlatego takie znaczki i zła kolejnośc niż normalnie .

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
jezeli wysylasz wiadomosc gg do osoby niedostepnej wiadomosc nie dochodzi

http://opisy-gg.com/news.php?id=42 - tu podobno juz działa

ale nic nie wiadmomo

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Mi dochodzą

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
może będe teraz nieco upierdliwy, ale mi się zdaje, że w tym typerze umówiliśmy się aby nie było niejasności, że typy muszą wpłynąć przed meczem na forum.
Ja bym ci te typy uznał, ale niejasność rodzi niejasność.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
Co wy tu pieprzycie. W końcu to ja zawsze podliczałem i wiem jak to robiłem. I po pierwsze nieduże spóźnienia zawsze zaliczałem i podliczałem te mecze. Więc swoje mecze (oprócz tych 2 pierwszych wcześniej skończonych) też podlicze.
A co do ciebie Vieira to ja nie dostałem żadnych wiadomości na gg. Widziałem, że pisałeś na forum że mi wysłałeś, ale ja nic nie dostałem więc sam pisałem do ciebie na gg żebyś podał mi resztę meczy. No ale bez odpowiedzi. I dlatego nie będe mógł zaliczyć ci tych 2 meczy.
I od kolejnych kolejek nie bede podliczał już meczy nawet po chwilowym spóźnieniu. Wtedy nie będzie żadnych niejasności!!!

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
ale komplikacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ok, wcześniej można było wstawiać typy po pierwszej połowie teraz już nie będzie mozna ... wszystko jasne.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989

Szkoda,zę wcześniej o tym niewiedziałem



Siwy , tylko jeden mecz(Chelsea-West HAm), inne zdążyłem obstawić na forum,a meczu Aston Villi nawet nie próbowałem obstawiać bo była już 30minuta. A i sprawdź w archwium rozmów, rozmowy z spoza listy kontaktów, tam napewno bedzie moja wiadomość.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
Vieira wiem gdzie się sprawdza woadomości na gg i nic od ciebie nie mam. Ale 8 meczy masz obstawione.

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Dobra walić, tyle hałasu o jeden mecz...dobrze,że przynajmniej zdążyłem obstawić reszte meczy na forum.

juve!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IKER CASILLAS koszulka ale skąd? :(

Następny temat

Typer Króla strzelców 2005/2006

WHEY premium