SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TYGODNIK babci

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2464
łał. Fantastyczny tygodnik. Będę obserwował. Mam nadzieję, że rekonwalescencja się udała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedziałek













Na sen - 3 tabs
Pre-work - 1 porcja
Orange Triad - 3 tabs
Kreatyna - 5g przed i po treningu



Drugi tydzień rozpoczęty. Dzisiaj dodałem 5kg w stosunku do poprzedniego tygodnia i chyba za mocno. Niektóre serie niezrobione wg planu. Jedna więcej (bo już nie dodawałem kg).
Ogólnie mocniej zmęczone nogi niż tydzień temu, choć mniejsze kg.
Słaba moc w ogóle jakoś.
No i spodenki pękły na dupie . Ciekawe czy to po łądowaniu

Na żółto wrzuciłem kg jakie leciały.

Miska OK. Chociaż nie wiem czy nie wrzucę godziny jedzenia powiedzmy 8-20. Raz, że rodzinka wyjechała dzisiaj na wakacje, wrócą i po chwili znowu lecą dalej, więc treningi można robić popołudniu (terz nie robie bo mniej mocy no i dzieciaki/żona w domu to już inaczej ). Rnao przynajmniej śpią albo sie szykują do wyjścia, a popołudniem co chwila pytanie - ile jescze .
Druga kwestia to info na wczorajszym szkoleniu. Niby wiedziałem (sam testowałem rok temu) że IF i LC to nie bardzo. Wczoraj Tadzik powiedział, że nie wykorzystuje się wtedy wszystkich zale jednego i drugiego. Więc może tak chyba zrobię.
Podobnie z miską. Podbijam na 2500kcal do końca planu DTP. Tylko z fetu. Natomiast już o wiele mniej go będzie na ładowaniu. Mała pazua w obcinaniu. Od stycznia leci wiec tak teraz robię.

Dzisiaj przejrzałem pokrótce plan Krisa jaki od dzisiaj wrzucił na swoją stronę i fb. 4weeks2shred. Ostry. Do tego cardio 2x30 min. Dodatkowo jeszcze przejrzeć muszę miskę, bo tam kompleksowo musi isc jak on pisze.
No cóż, niedawno sam z aero rezygnowałem. Węgli nie chcę podbijać, wolę CN.
Zobaczę po DTP. Albo wskoczą na ostatnie 4 tyg ostrej redu + efka + ten plan, albo jakimś innym krótkim pojade, albo końcowe cykle Christiana. Tam akurat idealnie pasi miska.

Odstawiam joszke. Mięsiąc przeleci na pre-workach.

Teraz sie pakuje i w delegacje na 3 dni.
Wracam albo w środę nocą albo czwartek.



Miska

BRAK

Filmik




Pozdrawiam



Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2015-07-06 17:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
zakładam nowy wątek, ponieważ nie mam możliwości umieszczenia tutaj fotek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stary człowiek i może.

Następny temat

Trening przed czterdziestką

WHEY premium