SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Rion 10.po za wioślarzem,rzadziej korzystam z windy i wchodze na 11 piętro i zmieniłam swój sposób odzywiania.moze powinnam dołożyć zestaw ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Mała30

Oczywiście że można jesli dasz radę np zapisać się na siłownię byłoby super ale oczywiście bardzo dobre podstawy są odpowiednie odżywianie i większy ruch .

Jeśli nie siłownia to staraj sie coś regularnie robić np basen lub jakieś ćwiczenia w domku

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
RaczQ

To na pewno problem z dietą jak drąż mięśnie dłużej niż 20-30 minut po treningu to znaczy że za mało składików odżywczych ma organizm.

Co do asparginu to tylko potas i magnez dołóż jakies witaminki.

I obserwuj organizm

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Rion 10.Jeśli już to odpowiadałyby mi ćwiczenia w domu (jestem mamą i mam czas dla siebie gdy synek śpi),może byś mi coś doradził.Jest jeszcze jedna rzecz o której nie pisałam wcześniej.Jestem chora na padaczkę i nie mogę zbyt ostro ćwiczyć. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
Witam. Ćwiczę już sporo czasu bez żadnej przerwy i teraz mam zamiar sobie sprawić urlop regeneracyjny, po którym to, chcę walnąć cykl (storm). Nie wiem jednak ile powinna wynosić ta przerwa, czy 1 tydzien czy 2 tygodnie, i czy po tej przerwie odrazu spożywać odżywki czy lepiej przez tydzień/2 zafundować sobie trening asymilacyjny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mała30 - nie wiem czy nie musisz sie skonsultowac z lekarzem.

jeżeli chodzi o trening to jedynie takie nie za intensywne proby z TRENINGIEM DOMATORA - tego szukaj na forum, ja nie mam akurat "pod ręką" linka do tego tematu.


Pabulon7 - jeżeli zujesz sie przetrenowany to zrób 2 tyg., jeżeli jest raczej dobrze w tym temacie to tydzień.
następnie trening wprowadzasz taki, w ktorym jest znacznie mniejsza intensywność 2-4 tyg.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-03-03 18:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
Ok czyli przerwa 1 week bo nie czuje sie bardzo przetrenowany potem tydzień zrobie sobie treningu lekkimi ciężaram, następnie tydzień już większymi i potem jazda 120% na s-s terapii. Bedzie dobrze ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 382
Ile czasu robic w czasie treningu miedzy seriami i miedzy jednym cwiczeniem a drugim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chodzi ci o przerwy pomiedzy seriami- jeżeli tak to przeciętnie od niecałej minuty do dwoch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3005
Mam pytanie dotyczące treningu FBW. W ACT optymalnym rozwiązaniem było ćwiczenie ciężarem równym 40% CM, a jak sprawa ma się w FBW ?

Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium