SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
Witam. Mam problem z doborem treningu(typ).

Coś o sobie: początkujący nie jestem, 2 lata ćwiczyłem breka ale teraz doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie... i myślę o kulturystyce. Siłka nie jest mi obca... mój nauczyciel od W-F w gim. był kulturystą, Michał Krajewski może znacie ??

Wzrost: 180cm
Waga: 70kg
BF: niski, tz. widać wszystkie mięśnie łącznie z kablami ;]

I nie wiem jaki trening wybrać, oczywiście na masę. Czy to ma być cykliczny czy na określone partie mięśni/dzień ... Pomóżcie plz.

TSC Crew : Rodzina nie zapomina.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1647
JA mam pytanie odnosnie przysiadow. Czy przysiad ze sztangielkami w rekach jest rownie skuteczny jak ze sztanga na barkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
tak

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej watpie aby byl tak samo skuteczny, chyba, ze przyrownamy go raczej do hack-przysiadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3837
Witam. Chciałem się zapytać które ćwiczenie najbardziej angażuje "dolną" część tricepsa (najbliżej łokcia). Mam nadzieję że zrozumiale napisałem :D Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Próbowałem ostatnio przysiadów z hantlami i powiem że ćwiczyło mi się bardzo dobrze

Ale w przypadku siadów z hantlami jest jeden minus nie ma możliwości wziąć takiego ciężaru jak na sztangę

jako urozmaicenie jak najbardziej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
Cześć ja mam kilka pytań.
1. Czy opłaca mi się trenować jeśli mam dopiero 15 lat?
2. Czy koniecznie trzeba codziennie jeść tyle białka, czy w dni wolne od treningu albo może w dni które trenuje?
3. Co się stanie jeśli czasem nie zjem tyle białka w ciągu dnia bo po prostu nie dam rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
I mam jeszcze pytanie: jak mam ćwiczyć bo na forum jest pełno niezrozumiałych dla mnie artykułów. Ile powtórzeń w serii oraz ile serii mam wykonywać? Dotychczas ćwiczyłem całe ciało (zmieniam bo zbyt wyczerpujące) jednego dnia, 3 dni odpoczynku itd. Robiłem 3 serie po 10 powtórzeń każda na każdą partie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Rion

Próbowałem ostatnio przysiadów z hantlami i powiem że ćwiczyło mi się bardzo dobrze

tak, cwiczy sie dobrze, palenie mięsni można wywolac b. duże, jednakże nijak sie to może miec do wzrostu mięśni- jako pomocnicze owszem

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8842
Nie wiem, gdzie zadać to pytanie, ale gdzieś czytałem, że jeśli ćwiczy się dużą grupe mięśniowa z dużym ciężarem to wytwarza się większa ilość własnego testosteronu, czy to prawda, a jeśli tak to dlaczego tak jest?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium