SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Nie dokładaj nic trzymaj się planu

Choć A6W nie jest zbyt dobrym pomysłem

Co do ćwiczeń małymi hantlami to zdecydowanie za mało lepszym rozw są pompki przysiady itp ogólnie pojęty trening domatora

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Dlaczego A6W nie jest dobrym pomyslem?? Czytalem na kilku forach, ze w polaczeniu z aerobami daje dobre efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Bo po pierwsze nie daje czasu na regenerację ćwiczonym mięśniom brzucha a po drugie nie cwiczy je kompleksowo zwróć uwagę ze mięsnie skośne brzucha i dolne jego rejony są lekko mówiąc zaniedbane

A jak sam zauważyłeś aeroby są dobrym pomysłem ale są tylko półśrodkiem do osiągnięcia widocznych mięśni brzucha i oczywiście dieta co w sumie da niski BF

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
mam takie szybkie pytanie!
zamówiłem sobie odzywki (Clout i Nitro E.) co dodać do tego? kreatyne? chyba nie bo juz dużo jest w nitro ? moze jakiś witamin? aminokwasów? prosze o propozycje przepraszam jesli to nie ten dział ale spieszy mi się...

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Vice_Lord2
Co nas obchodzi czy Tobie się spieszy. Nie ten dział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
rion1 jezeli chodzi o aeroby to co bys polecil?? Jak narazie jezdze codziennie na rowerku stacjonarnym przez 40 min + prawie codziennie gram w kosza. Mozna tak to zostawic czy cos dolozyc?? Gdzies wyczytalem, ze trening aerobowy powinien byc wykonywany przez 4 dni w tygodniu. Dobrze mowie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Nie koniecznie 4 razy w tyg
rower jest dobrym pomysłem podobnie gry zespołowe ale faktem jest że trzeba śmigać koło 40 minut i najlepiej w dni nietreningowe

Jest jeszcze coś takiego jak trening interwałowy ale to jak aeroby nie przynoszą efektów lub sa za bardzo wydłużone

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Pytanie o przedramiona.
Dotychczas ćwiczyłem je 3 razy w tygodniu po 8 serii, 4 serie uginanie nadgarstków nachwyt i 4 podchwyt, teraz chciałbym wprowadzić uginanie ramion ze sztangą nachwytem. Jak mam rozplanować te 8 serii na te trzy ćwiczenia ? Chyba, że mogę wykonywać na przedramiona 10 lub 12 serii ?
W uginaniu nadgarstków stosowałem dużo powtórzeń do palenia mięśniowego, jak to ma się do uginanie ramion ze sztangą nachwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
rion1 dzieki za odpowiedz. zostane przy a6w i rowerku. Rowerek to 40 min dziennie z predkoscia ok 30 km/h. Niestety tylko stacjonarny, na zwykly brakuje mi czasu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Uginanie nachwytem jest specyficznym ćwiczeniem bo część pracy przejmuje biceps,ale ramienno propmieniowe też dostają mocno .

Przedramiona jak inne mięśnie też potrzebują różnorodności bodźców, zmieniać trzeba nie tylko uginanie podchwyt nachwyt.

Wrzuć zwijanie linki z cięzarkiem lub uginanie ze sztangą stojąc

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium