SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236550

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
G.Fistash

1 mozna
2 to rzeczywiscie glupie pytanie. mysle ze cos w przedziale 95-110 kg. po prostu wez sztange i probuj szczescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
ArthusL

mozesz ulozyc sobie plan na sile i wtedy przede wszystkim ona bedzie rosla, ale musisz pamietac o jednym: nie ma sily bez masy ani masy bez sily. nie ma takiej opcji zebys przy 60 kg wagi wyciskal 200kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
cześć. zamierzam potrenować, mam białko ostrowi 80 i kreatynę. Białko mieszam z mlekiem. Czy mleko może zaszkodzić działaniu kreatyny? Czy powinienem robić odstępy pomiędzy przyjmowaniem tych suplementów? Dzięki za rady,
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Labeo
Cześc - szkoda, że o suple pytasz w dziale trening. Mleko nie zaszkodzi, możesz łączyć białko z kretką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
mam pytanko czy wiosłowanie w opadzie sztanga mozna zamienic na sztangielki 2 ,bo własnie tak robiłem,a sztangi nie mam wiec sobie wymysliłem takie cos ,hm prosze o odpowiedzi czy tak moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
konrado9
Zrób siobie wiosło hantlem w opadzie tułowia - patrz atlas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
o tym cw to ja wiem ,robiłem to ,ale czy tak mzona tez .inaczej .PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)tak samo cw tylko ze sztagielkami dwoma ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Czym się różni trening FBW od treningu ACT?? Który z nich jest lepszy dla osoby trenującej dopiero 2 miesiąc??? Jeżeli możecie to podajcie jakieś linki z dobrymi objaśnieniami różnic między tymi dwoma treningami!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wejdź w czerwony temat w dziale. Masz opisane obie metody
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium