SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
@rapet wiek, w którym aktualnie jesteś jest przygotowaniem do treningu, proponuję ćwiczyć nieogromnymi ciężarami do 15, a dopiero potem zacząć zwiększać stopniowo ciężary, na razie proponuję FBW

masa przyjdzie z czasem, wystarczy dobra dieta, wklej ją w odpowiednim dziale, żeby eksperci ją ocenili, jeżeli będzie dobra i będziesz się jej trzymał - nie ma innej możliwości jak przyrost masy

pzdr

Czego się nie dotknę staje się gorące.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Witam, mam pytanie. Jestem endo, mam ustalona diete na mase (Carb Cycling). Treningi mam od Pn do Pt, zawsze po treningu robie brzuszki jakies 15-20 minut, i po tym ide pobiegac na bierzni 215 minut. (nie chce sie zalac za bardzo na masowce)

1.Pytanie dotyczy wlasnie brzucha, niektorzy twierdza ze brzuch powinno sie "katowac". Czy powinienem robic cwiczenia na brzuch te 5 razy w tygodniu?

2. Pytanie rowniez odnoscnie brzucha, czuje juz te miesnie, jak sciagne skore na dol to ladnie je widac, czy powinienem dalej cwiczyc brzuszki na skosnych laweczkach itp, czy lepiej wziasc sie zacwiczenia typu ABS, aby je uwidocznic ?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 986
chcialbym zrzucic brzuch i jaknajlepiej to zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
Witam mam prozbe chce narać masy miesnowej jakie mam brac suplementy jak narazie biore Mass xxl i cm3 :) wiec tak mierze 183cm waze 72kg w łapie mam 37 cm i chcialbym do wakacji przytyc okolo 10/12 kg prosze o napisaniemi jakei suplementy mam brac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
michaaaal6 .. a co to jest to FBW ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
i chcailbym jeszcze dodac ze cwicze regularnie okolo juz 6/7 miesiecy i mam 16 lat ..chce szybko przytyc jakie odzywy ??? prosze pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
rapet polecam dla ciebie mass xxl dobraa dieta i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2013
Witam mam pytanie a mianowicie zależy mi na tym czy da się połączyć trening klatki piersiowej na siłowni z treningiem pompek.
Zależy mi na dużej ilości pompek w krótkim czasie.
Jak najlepiej to połączyć aby jedno nie wykluczało drugiego jest to możliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie przerwy między seriami nalezy robic w splicie na siłę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
witam... mam pytanie.. gdy trenuje sie FBW to caly plan A lub plan B trzeba zrobic w 1 dniu czy rozlozyc go... ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium