SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203746

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Skfaru
Dostosuj ciezar do slabszej reki i przeloz go na technike . Byc moze ze przez pierwsze dwa czy trzy treningi przeforsowales slabsza reke a teraz odczuwasz ten atak na miesien. Plan okej wiec tutaj wina nie lezy, jednak to o czym pisze przeforsowanie i mozliwy brak regeneracji sie objawiaja wlasnei w taki sposob.

Aronek1
Treningi silowe nie hamuja wzrostu jednak sa odradzane mlodym ze wzgledu na ich stawy ktore pozniej odczuwa sie ze zdwojona sila. Poza tym doczytaj sam:
www.sfd.pl/Siłownia_a_wzrost_-_wejdź_:_-t213555.html

bydli jks
Nie ma co gadac o takim polaczeniu kiedy w treningu brakuje nog.

randall5
Przypuszczam ze chodzi o te stronke www.trener24.pl aczkolwiek nie wiem jak wyglada obecnie jej funkcjonowanie.

Kaczyy
Chodzi Ci o to przytrzymanie przed kolejna seria? Jesli tak to odloz odpocznij, zlap oddech i ruszaj dalej. Jesli przytrzymasz miesnie beda sie zbednie meczyly. Energia rozpiera doloz ciezaru ale nei kombinuj w ten sposob.

Mariano199
Mowisz tutaj o sytuacji kiedy miesien jest napiety?

SoNnY1311
Pytasz ile dni masz trenowac zaznaczajac tym samym ze prawdopodobnie dwa. Wiec pytanie wydaje mi sie retoryczne co do dni a jedynie co do typu treningu. W takiej sytuacji jedynie trening calosciowy typu FBW czy HST, splitem w dwa dni nie zrobisz za wiele napewno. Uloz diete przejrzyj posty podwieszone o treningach ktore wskazalem i problem z glowy.



pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1427
Mam taki problem cwicze na siłowni według treningu typu split gdzie trening odbywa sie co drugi dzien.A dokładniej problem tkwi w tym czy nie zostawiam za duzo czasu na regeneracje danym grupom miesniowym poniewaz w tygodniu wypada ze robie góra po 2x najwazniejsze grupy miesniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
patnam wklej swój podział ,bo z tego co napisałeś, to nic nie wynika,mozna co najwyżej się domyślać.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
WItam !

Mam pewien problem a właściwie to nie wiem czy on jest czy go nie ma ;)
Chodzi o to ze cwicze juz ok.3-3.5miesiaca najpierw FBW przez miesiac pozniej zaczołem trenowac treningiem A-B-A B-A-B + dieta(bez odzywek )i przez ten okres przytyłem 3-4kg , troche poprawiła mi się siła podnosze więcej niż podnosiłem jak zaczynałem cwiczyc, waze 74kg i mam 186cm wzrostu(16lat)jednak po moje sylwetce nie widac że wogole cos cwicze ;/ Czy to jest normalne , ze 3miesiace cwiczen to jeszcze zamało na jakies efekty ? Czy moze problem leży w treningu lub w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Guzel

Po 3 miesiacach progres powinien być widoczny, piszesz że cwiczyłeś FBW, a potem a-b-a etc czyli podzial jak w fbw, więc?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
Progres ?
Plan A-B-A B-A-B
A;
Klatka+Barki+Tricpes
B:
Nogi+Plecy+Biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 548
Mam pytanie. Czy na przykład jak mam takie ćwiczenie:
- wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12/9/9
a następnie
- wyciskanie francuskie sztnagielek 12/9/9
to robię najpierw całe ćwiczenie wyciskania sztangą na ławce a później wyciskanie francuskie czy tak na przemian najpierw 12 na klate później 12 francuskie nastepnie 9 na klate i poźniej 9 francuskie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1427
Poeniedziałek: klatka - barki - tricepsy - brzuch
Wtorek: wolne
Sroda:nogi - plecy - bicepsy
Czwartek:wolne
Piatek:klatka - barki - tricepsy - brzuch
Sobota:wolne
Niedziela:nogi - plecy - bicepsy


Zmieniony przez - patnam w dniu 2008-12-04 19:32:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
patnam

Jak już to:

klatka barki tric
nogi plecy bic
off
klatka barki tric
nogi plecy bic
off
off


Guzel

czyli split partia 2x w tygodniu.

Więc?


mtruszczek

zalezy od metody treningowej, moze to z systemu MASS jest??

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
Więc chodzi mi o to że przyrost masy miesniowej jest jednak zamały jak po 3 miechach (wnioskujac z twojej wypowiedzi)czyli cos jest nie tak z dieta lub z cwiczeniami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium