SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
SCORPION 9
Spróbuj po napięciu mięsni w formie szczytowej "swiecy" powoli opuszczać nogi, tak aby czuć brzuch.

Skfaru
Własnie - temat nazywa sie "pojedyncze pytania" a umieszczony jest w dziale "TRENING dla poczatkujacych". Nie ma nawet wzmianki o odżywkach...

A takie rzeczy jak białko i carbo bierzesz wg braków w diecie - odpowiedź znam, ale trochę porządku na forum nie zaszkodzi. Dlatego powstały rózne działy, żeby wszystko mogłobyć odpowiednio omówione. A na Twoje pytanie odpowiedzi na forum było już z milion - wyszukiwarka nie boli.

Bench

Wszystko zależy od rodzaju planu.

Marekzt
Jak zaczyna to daj Jej planik ACT. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
jeszcze pisze o swojej Klatce ..... mowicie ze nie mozna codziennie robic pompek bo Klata nie rosne ....a mianowicie Rozstepy sa od tego iz Cos Szybko rosnie wiec ja dzis zauwazylem Rostepy na Klacie wiec jest dobrze

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Maku17
Urzekła mnie Twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jesli posilek ma np 30g weglowodanow 15 tluszczy i 10 bialka to ile ma kalori? tzn chodzi mi o to ile kalori ma g tluszczu ile kalori ma 1g weglowodanow a ile kalori ma 1g bialka. z gory dzieki ;] pozdro

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
sixth
Kurde, do działu odżywianie z takimi pytaniami...
1g tluszczu - 9kcal
1g bialka, 1g wegli - 4kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
wiem ze to w odzywianiu powinno byc ale szukalem dzialu "pojedyncze pytania" i tylko tu znalazlem ale dzieki za konkretna odpowiedz sog

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Następne pytanie, co ile dni ile razy w tygodniu należy trenować daną grupę w treningu na masę z elementami siły powtórzenia w zakresie 8-6/10-4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2318
spoko pisze tylko jak jest u Mnie z pompkami i co zyskuje robiac je ,,, a jesli chodzi o moj wzrost to moze moze moze jakbym zakupil sobie Hormon Wzrostu to moze moze bym troszke sie podniósł czy raczej nie ????

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Bardzo proszę o sprawdzenie shcematów, wg. którego będę chciał trenować. Układając je kierowałem się głównie jesdną istotną rzęczą jak możliwości czasowe. Obecnie moja sytuacja pozwala na trenowanie wg. systemu T-W-T-W-T-W-W, ale od lutego może się to zmienić lub pozostać bez zmian. Może mieć miejsce nawet taka sytuacja, żę będę mógł trenowaćwg. systemu T-W-T-T-W-W-W lub T-T-W-W-T-W-W.

Oto 3 rodzaje schematy treningu, jakie wymysliłem. Czy są one dobrze dopracowane pod względem, że trening 2 i 3 może być ewentualnie wykonywany dzień po dniu

Schemat 1 (każda grupa raz w tyg)
Trening 1: PULL
Trening 2: NOGI
Trening 3: PUSH

Schemat 2 (każda grupa raz w tyg)
Trening 1: NOGI,BICEPS,BRZUCH
Trening 2: KLATKA,TRICEPS,PRZEDRAMIĘ
Trening 3: PLECY,BARKI,BRZUCH

Schemat 3 (klatka 2x)
Trening 1: NOGI,KLATKA(lekko)BICEPS,BRZUCH
Trening 2: PLECY,BARKI
Trening 3: KLATKA(mocno),TRICEPS,PRZEDRAMIĘ,BRZUCH

Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Mam do was pytanie :)
gdzies pisało ze na duze partie od 12-16 serii na mniejsze od 9 do 12 serii i 6-12 powtorzen. Trening na kazda partie ciala raz w tygodniu.
i tu pojawia sie moje pytanie
czy można wykonywać cwiczenia na mase
6 powtorzen x 14 serii?

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

Wiecej