SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - czesc druga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
sensii
Nie. TO ćwiczenie to tylko strata cennej energii w planie FBW, którą powinieneś skoncentrować na bazowych ćwiczeniach. Jak już bardzo Ci zależy na tym bicepsie to albo podciąganie podchwytem albo młotki daj

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Nie potrafię skumać czemu uginanie ramion ze sztangą może być ale modlitewnik już nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Uginanie to też z dupy ćwiczenie, w ogóle ramionka są w tym planie zbędne. Jeśli już wybierać to jak najbardziej złożone ćwiczenia, unikać maszyn, podpór i izolacji

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Alucard666 ostatnie pytanie już Czy jeśli jechałem od zawsze na splicie opłaca się przechodzić na fbw czy zostać na tym treningu tylko opracować jakiś dobry plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
FBW możesz spróbować. Jeśli efekty będą niezadowalające to wróć do splita. Na pewno nie stracisz tego czasu

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2064
Już o to pytałem ale nie uzyskałem odpowiedzi. Jak mam wykonywać skłony proste (brzuszki)? Jeśli staram sie nie podnosić części lędźwiowej kręgosłupa to w ogóle mi miesnie nie pracują, czuje ze cos jest nie tak. Mają być cały czas napięte albo coś? Bo wtedy czuje że tak pieką trochę, ale na drugi dzień i tak nie mam nawet najlżejszych zakwasów (bo kurde łapy mi już rosną ładnie, a brzuch i klata stoi :/).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1609
Interesuje mnie taka rzecz, jeśli jestem teraz w wieku dojrzewania kończe go mniej więcej, to czy siłownia w jakiś sposób przyśpieszy mój wzrost i poszerzanie się kości, czytałem ostatnio artykuł na ten temat jest o tym wspomniane w jednym z artykułów Iversona, jako że jestem ektomorfikiem, mam cienkie kości przy wzroście 180 cm jeszcze mi pare cm zostało do urośnięcie jednak chodzi mi o większą masywność, czy siłownia przyśpieszy rozrost kości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
Witam :)
Mam następujące pytanie co do mojego kolegi: Na siłowni zaczeliśmy trenować tego samego dnia (6 miesięcy temu) (mamy 17 lat), różnica jest taka że on trenuje 2x w tygodniu i nie je odżywek a ja trenuje 3x i wcinam odżywki białkowe ;P Mimo to on ma 2x większą klatkę, bo kilka lat temu trenował pływanie (tak to tłumaczy), jego klatka jest mniej silna od mojej ale to nie ma znaczenia. Trening na mase nie ma sensu chyba więc jaki trening na rzeźbe powinien zastosować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Shiv3r

nie rob brzuszkow tylko powolne spiecia

MikeRoyal

w jakims stopniu napewno

qubson92

a ma kolega wystarczajaco miesni zeby je zezbic ?? chyba ze chce zeby zostaly z niego kosci

jezeli tak to dieta i aeroby przy normalnym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
własnie skończyłem cykl kreatynowy - są fajne efekty, jednak chciałbym zrzucic troche tluszczu. Wiem że teraz poiwnien byc okres regenracyjny i pytanko czy podczas tego okresu wskazane jest naprzykład bieganie ? Zdaje sobi sprawe ze efekty cyklu sie troszke zmniejsza ale czy bieganie jeszcze dodatkowo ich nie zmnijszy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na siłe prosze o pomoc

Następny temat

prośba o doradztwo

WHEY premium