SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ok, wielkie dzięki za pomoc, to co tren dam inne ćwiczenie

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
spoko rośnij zdrowo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
czy przy sklonach w lezeniu plasko/glowa w dol/unoszeniu nog w zwisie na drazku (z dodatkowym obciazeniem) moze dojsc do nadmiernej rozbudowy miesni skosnych, pytam bo moze to po redukcji nieestetycznie wygladac, z gory dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
w tych ćwiczeniach główny nacisk jest na mięśnie proste brzucha jednak skos zawsze będzie pracował tego nie da się uniknąć ale spokojnie możesz robić skos nie powinien zbyt się rozbudować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
czy na redukcji mogę sobie w nietreningowe zamieniać HIIT z Tabata, w zależności na co mam ochotę? czy lepiej powinienem trzymać się jednego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
możesz uzywać zamiennie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Przy treningu na biceps prawą ręką wykonałem 8 powtórzeń, lewą 11 powtórzeń (założenie 12 powtórzeń w tej serii). Skąd się bierze ta dysproporcja? Oba bicepsy są tych samych rozmiarów, jestem praworęczny. Jak prawa ręka zatrzyma się na ilości 8 powtórzeń to lewą robić tyle samo czy starać się wykonać założoną ilość?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
Wiele ludzi nawet początkujacych robi interwały przez bieganie . I tu moje pytanie . Jak kazdy z nich mierzy tetno. Raczej nie robia tego przez ucisk na nadgarstku bo to za duzo czasu zajmuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
@Peos jak jesteś praworęczny to prawą ręke mogłeś już jakoś zmęczycć przed treningiem
@ inoshi kupujesz zegarek z pasem HR
Moje pytanie odnośnie MC, przy ciężarze powyżej 100kg puszczają mi ręce... miałem teraz 3 tygodnie bez ciągów bo miałem rajdy po górach robiłem więc tylko zestaw dyskotekowy i teraz mam problem bo jak robiłem 8*105kg i łapy trzymały to teraz po dwóch powtórzeniach leci, kupić paski czy wdrożyć jakieś ćwiczenia przed ramion? plan mam na 4 razy w tygodniu w tym ciągi robię dwa razy wt RDL 4*6 i sobota MC 5x5 ciężko. Jeszcze kolejnym problemem mam lekki garb na wysokości łopatek, dół ładnie prosty góra lekki garb, wypinanie klatki do przodu z całej siły nic nie pomaga.

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
kurde drogie 30 zł powyżej , jeszcze pewnie w tych tanich nie można ustawić swojego max HR ;/ . Chyba bede aeroby robił ..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium