SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Sproboj zmniejszy troszke intensywnosc treningow przez 2 tyg i zoabcz czy bd lepiej albo cos masz nie tak z jedzeniem ja cwicze 4x w tyg bardzo intensywnie spie 6h i nie mam problemow z regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312
Clean and jerk
MC
Wyciskanie sztangi
Pendlay rows

Plan dobry czy pendlay dać przed wyciskanie?
Chodzi mi tylko czy kolejność jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1772
""Że nie nadążam się regenerować, stąd wahania"

nie rozumiem to twoje przypuszczenia czy masz konkretne sygnały że nie jstes wstanie sie regenerowac , czy wąłsne konbinacje umysłowe, jeżeli by nastepowało przetrenowanie to napewno nie było by to z dnia na dzien.?? "

Po dwudniowej przerwie(weekend) jestem w stanie w poniedziałek więcej zrobic(dźwignąc) niż na poprzednim treningu. A w środą już nie daję rady tyle co w poniedziałek. Środa wypada słabiej niż poniedziałek. Czuję w mięśniach, że nie mają takiego powera, jak po weekendzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 399
Elo. Jak prawidlowo technicznie wioslawac sztanga, ma ktos jakis filmik?

minek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
poszukaj w końcowce zeszłej edycji pojedynczych pytań było opisane

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312
Clean and jerk
MC
Wyciskanie sztangi
Pendlay rows

Plan dobry czy pendlay dać przed wyciskanie?
Chodzi mi tylko czy kolejność jest ok.

Ponawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
niewiele zamieniaci kolejność, ale zostaw jak masz zawsze dół grzbietu chwilę odpocznie po ciągu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nargel

Posłuchaj masz stale podnosić swój poziom wytrenowania , weekend jest po to własnie żeby odpoczac i zaczac kolejny tydzien na swiezo , ale w tygodni także trzeba dbac o to żeby dobrze sie wyspac a przedewszystkim dostarczyc odpowiednia ilosc składników odzywcznych do wysiłku fizycznego , na poczatku przygody powinnes sie starac na każdej sesji uzyc choc minimalnie wiekszego obciazenia niz na poprzedniej nawet jesli miało by to byc 1 kg.


nastepna sprawa patrzac na twoje wyniki siłowe to powinnes robic FBW ale dwa skrócone zestawy no bo rzeczywiscie mozesz sie przetrenowac.

doradzałes sie kogos czy zgarnełes plan i poszłes ćwiczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1772
Poczytałem forum, i doszedłem do wniosku, że skoro traktor71 wszystkim tak doradza ten zestaw to i dla mnie będzie dobry. Więc tak, zgarnąłem gotowca i poszedłem ćwiczyć. :)

Dzisiaj specjalnie zamiast rano poszedłem ćwiczyć popołudniu by parę godzin dłużej się jeszcze regenerować. Rozumiem, że uważasz, że lepszym rozwiązaniem dla mnie będą dwa zestawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nargel

namieszana sytuacja , pierwsza sprawa jak u ciebie redukcja co ty chcesz odsłaniać??? druga sprawa za dużo niezgodnosci założ temat ANKIETA i wtedy naprostuje sie cała sytuacje

pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium