SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mrow007

Problem moze lezeć w technice.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Co prawda jestem poczatkujacy, ale wydaje mi sie, ze robie to dobrze. Co prawda to przysiady ze sztang an aplecach bardzo mnie mecza, jest to cwiczenie po ktorym mam ochote polozyc sie na trawie i lezec;] No i jeszcze wioslowanie, te dwa cwiczenia mnie mecza solidnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
daj sobie po przysiadach podciąganie, a potem pompki na poręczach to zobaczysz co to zmęczenie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
A wlasnie mam takie porecze marob semi pro na sciane, mam je od wczoraj. TO jak mam robic te pompki, 12-10-8 ale no tam sie nie doklada ciezaru;] i moge to robic niekiedy zamiast wyciskania lub rozpietek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
dobre rozwiązanie. Też mam Semi-Pro. Wykonuj tak jak inne ćwiczenia. Z czasem zaliczysz progres. Załóżmy że wykonasz 12 powtórzeń lajtowo, dodajesz ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mrow007

Taka rada jeszcze, nie zmieniaj ciągle ćwiczeń, rób plan do kiedy jest progres gdy się skończy robisz przerwe i zaczynasz plan z nowymi ćwiczeniami.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Viren, ja robie np pon skos dol, sroda plasko, czw skos gora, a w nast tygodniu robie tak samo tylko rozpietki. DObrze robie? Sluchajcie na barki robie tylko takie cos, ze siadam i odchylam rece z hantalmi do tylu, tak siadam i klade klate na kolana tak wiecie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mrow007

Coś mi się wydaje, że plan do zmiany.

Zrób swój temat tutaj w dziale, rozpisz cały trening i dodaj ankiete to sprawdzimy.

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 414
Witam,mam pytanie.Nie mam gryfu lamanego,w zwiazku z czym moge robic uginanie ramion sztanga stojac gryfem prostym,czy zamiast tego wlasciwie podstawowego cwiczenia moge miec taki plan:
Uginanie ramion uchwytem mlotkowym
Uginanie ramion w podporze o kolano
Naprzemianstronne uginanie ramion na lawce skosnej mlotkowo albo normalnie?

Pytam jeszcze raz,poniewaz nie uzyskalem odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
KbA

Możesz robić prostym, grym łamany odciąza nadgarstki jeśli masz z nimi problemy.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium