SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
W sumie żadna, osoby większe, moga używac 15cm przede wszystkim grubsze.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2780
Do ACT 3 razy w tygodniu można dołożyć Muay Thai? To nie będzie za duży wysiłek? Czy może lepiej chodzić np 2 razy w tygodniu na basen w dni nie treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Można.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2780
To jeśli Muay Thai są treningi Pn,śr,pt to ACT Wt,Cz,Sb i nie będzie problemów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Sam musisz to sprawdzić, jak bedziesz się czuł ale nie powinno być.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2780
Dzięki, już 2 raz mi pomogłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 644
Witam wszystkich,

Śmigam na siłkę od roku, wcześniej przez około rok ćwiczyłem w domu (hantle, drążek, pompki). I tak przez ostatni rok na siłowni robiłem trening na masę (79 --> 85kg), niestety przez ten rok urosła też mi całkiem spora opona na brzuchu, ale ogólnie z przyrostu mięsni jestem zadowolony. Pytanie brzmi jaki teraz zrobić trening żeby zrzucić tą oponę a nie stracić mięśni które mi przez ten rok urosły.
Z góry dzięki za rady i sorki jeśli to pytanie jest za długie jak na ten temat :)

kto gra grubo wygrać musi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Trening normalny jakis FBW spilt(ja jestem za FBW) bilans kalorczyny na lekkim minusie i aeroby

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Metoda jest jedna - dobór odpowiedniej diety. Zabezpieczenie odpowiedniej ilości białka, dodatkowo można stosować antykataboliki (glutaminę, taurynę, BCAA). No i ćwiczyć do treningu siłowego dorzucić jakieś aeroby.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Gdy ćwiczę brzuszki na skosie, boli mnie głowa.... Da się coś z tym zrobić, czy po prostu jest to naturalne, gdy głowa jest na dole??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium