SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moge brac MASS XXL wraz z Vita-min Multiple sport olimp razem? Zarowno te witaminki z olimpa maja olbrzymia dawke skladnikow/witamin jak i sam gainer, czy biorac to razem, nie bedzie za duzo ? ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
a czy to jest dzial "odzywki i suplementy" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 141
Witam. Mam pytanie, jak zwiększyć wytrzymałość mięśni?

Chodzi mi tu głównie o podciąganie się na drążku i większą ilość powtórzeń wyciskania sztangą.

Trenuję 3 razy tygodniowo Judo/Ju-Jitsu (pon, śr, pt)

Od tego tygodnia, zaczynam chodzić 3 x w tyg. na siłownię (wt, czw, sob). Plan, który ułożyli mi znajomi to:

- Martwy ciąg
- Wycisk sztangi nad głowę
- Wiosłowanie w tył sztangą lub hantlami
- Wiosłowanie w przód sztanga lub hantlami
- Ławeczka w poziomie (ale to tak opcjonalnie)

W domu mam do dyspozycji drążek z 3 typami uchwytów:
- Podchwyt na szerokość mniejszą niż barki
- Podchwyt na szerokość większą trochę niż barki
- Nachwyt na szerokość 2 x szerokość barków

Dziennie trenuję na nim 3 serie po maksimum powtórzeń (około 16-18 przy nachwycie)

Do końca czerwca muszę osiągnąć wynik 25 razy (egzamin sprawnościowy do szkoły).

Co mogę zrobić, aby zwiększyć wytrzymałość mięśniową? Może ktoś podać skuteczny trening na siłowni na wytrzymałość? Nie interesuje mnie masa, rzeźba czy siła (no chyba, że te są elementami ćwiczenia na wytrzymałość).

Mam 175 cm wzrostu i ważę 71 kg.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4411
Mam pytanie jak rozgrzewac kolana przed treningiem nog?
jakie "cwiczenia" wykonywac oprocz krazenia kolan??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
ponawiam;
Ile najdłużej może trwać trening na mase ektomorfika bo z tego co wyczytałem optymalnie jest 60 min ale nawet jak dam przerwy pomiędzy ćwiczeniami po 90 sekund (a to już przy złożonych ćwiczeniach nie wystarcza) to wychodzi mi minimum 1h 05min?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 224
mam pytanie apropo przetrenowania. ćwiczymy z kolegom od jakiegoś czasu, na planie fbw, ja mam dietkę lecz zdarza mi się ją trochę zaniedbać. przy ostatniej wizycie na siłowni zauważyliśmy dziwną rzecz- straszne zmęczenie. ciężar którym zwykle robiliśmy po 2 - 3 s teraz ja ledwie podniosłem 4 razy. kolega podobnie. robimy przerwy- ćwiczymy co 2 dni. czy to przetrenowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
zwierzu555

żadnych krążeń kolan bo zniszczysz sobie stawy masz robić tylko i wyłącznie przysiady lub prostowanie nóg

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
pedro


5 minut nie masz aż takiego wpływu ważne żebyś nie robił treningów po 2 godziny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
ek7

może przemęczenie albo słabsza dyspozycja danego dnia , przetrenowanie to bardzo poważne zjawisko

tydzień off albo lekkich treningów, dużo spać , miche trzymać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
czy mogę połączyć tak partie:
pon klata+przedramie
śr:bicek+tricek
pt:plecy+barki
sob:nogi

?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium