SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRening pływania

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
witam proszę was o pomoc w ułożeniu planu na pływanie na 50m na pływaniu sie nie znam ale potrafię przepłynąć 500-600m kraulem i moj czas na 50m to 1minuta nie mam planu poprostu wchodzę do basenu i pływam i stad moja prośba jeżeli ktoś sie zna to prosze o pomoc

waga 52
wzrost 170
inne sporty bieganie siłownia nordic walking jazda na rowerze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
Lepiej pływać po 500 metrów ponieważ w mniejszym dystansu będziesz płynąć lepiej technicznie a jeżeli będziesz mieć jakieś błędy to później ciężko będzie się ich pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Musisz zacząć od wytrzymałości i pływania z prawidłową techniką, gdyż bez tego ani rusz. Dopiero później wprowadź sprinty na długości 25-15-10 metrów i ćwicz do tego starty oraz nawroty. Poszukaj trochę tematów o pływania bo miałem cały z treningami itp. Jak coś to pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
aha czyli wytrzymałośc a może być np taki plan płyne 300m i przerwa z 3miuty i tak z 4-5serii a potem 4x25 pływanie praca samych rąk 4x25 praca samych nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Najlepiej zrobic chociaz te 500 metrow bez przerwy, i potem kolejne lub od razu 1km ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
1km chyba na razie nie dam rady ale moge zrobic takie cos 450m 2min przerwa 400 2min p 350 2minp 300 moze byc takie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
Jeżeli możesz to zapisz się do sekcji ,albo zapytaj ratowników jak wygląda twoja technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Tak moze byc, ja to mysle, ze nie warto pytac ratownikow, gdyz oni sami maja probemy z plywaniem. Sorry za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
Ratownik aby zdać kurs na ratownika WOPR musi w miarę dobrze pływać ,więc może ci coś podpowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
może być cos takiego 3x500m spokojnie zpzerwami 3' potem 3x25m same ręce i 3x25 nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Jasne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
peja162 a jakim sprzętem dysponujesz (chodzi mi o łapki ,płetwy)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLYWANIE I SILOWNIA - JAK POLACZYC

Następny temat

Kilka pytań dot. szosówki

WHEY premium