SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRWAŁY PRZYROST MASY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
zastanawiam się nad swoim pierwszym cyklem. staż na siłowi 4 lata zakras treningu i diety mam opanowany ale martwi mnie to co przeczytałem

pewnie ze nie ! jedynie spuchniesz woda , fakt ze takich cyklikow wiele daje sygnal amaboliczny do odkladania sie protein w komorkach jak i do wielu innych procesow syntezy zw. org. jendak jedynie dlugotrwale cykle maja szanse dac mase z ktorej spora czesc pozostaje.

napisał to marek.c czyli wielki znawca odnośnie 'mikrocykli' raz w roku i teraz mam pytanko. czy faktycznie tak jest ze robiac sobie pierwszy cyklik np. z samego metanabolu. zaraz po nim musiałbym zrobić następny przerwa następny bo cyklik 2-3 miesięczne raz w roku nic nie dają tak naprawde i po jakimś czasie wszystko i tak spada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
elit ty chyba odblok walisz bo masz takie negatywne nastawienie
troche optymizmu swieta ida
siema chudy

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2008-12-12 18:01:28

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Marek pisał to odnośnie osób zaawansowanych w dopingu
dla Ciebie jak najbardziej w grę wchodzi krótki cykl na jednym środku
ale najpierw wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Ankieta spoko ja sobie jakieś prosty cyklik potrafie ułożyć z jednego środka jakaś metka albo teść na początek bo jak to zrobić to jest tu mnóstwo info. Pytam czy np. po roku coś z tego zostanie czy okaże się że zrobiłem 6 kg zostało 2 kg będzie stagnacja że po tym cyklu to już na sucho nic nie pójdzie a cały trening roczny do następnego cyklu to będzie walka o utrzymanie tych zrobionych 2 kg pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
Koksy to błędne koło. Zrobisz cykl to po cyklu będziesz tylko myślał kiedy wejdziesz na następny i tak w kółko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
no w sumie j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
jest sens w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
Hehe pewnie znajdzie się tu w **** osób które ci na twoje pytanie odpowiedzą: zależy jakie masz priorytety , wal śmiało , test to młody bóg i inne farmazony. Ale prawde jest jedna 'nie warto' ćwicz sobie rekreacyjnie olej te pare kilo więcej i cm w bicepsie lepiej skup się żeby nauczyć się cieszyć życiem bo za 10 lat będąc off to już nic cię nie będzie cieszyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
niestety kolega wyzej napisal cala prawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
zalezy od indywidualnego podejscia... aczkolwiek hmm j/w

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
LaBela: pieknie to wyjaśniłes....to jest tak narkotyk...

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
nie bardzo rozumiem to po co kazdy z was bije sok? Labela a co z przyrostami na off leci po jakimś czasie i tak wszystko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta - zero efektow

Następny temat

deka + sustanon

WHEY premium