SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
extra!

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
hmm... no spoko.
ale może ktoś doda coś więcej.
football1994 ty sie chyba orientujesz w tych rzeczach dobrze to moze lookniesz na to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
Fryco_ mój nik to football14 :P:P ale to nieważne heh

Trening no nic innego nie mogę powiedzieć jak "bardzo dobry"
naprawde sam to ułożyłeś???
Gdyby tak każdy robił jak ty a nie zadawać pytania które się powtarzają po raz setny


TYLKO JESZCZE JEDNO OPRÓCZ TEGO WYTRZYMAŁOŚCIOWEGO TRENINGU NIE ZAPOMNIJ O TECHNICE!!! I BĘDZIE GIT


Zmieniony przez - football14 w dniu 2009-07-12 22:21:24

Zmieniony przez - football14 w dniu 2009-07-12 22:22:59

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 277
Witam! Na meczu na hali w marcu w sytuacji sam na sam z bramkarzem doznałem kontuzji. Mianowicie bramkarz podcioł mnie rękami i upadłem na bok (zewnętrzna część nogi) poczółem ból podniosłem się i nie mogłem wtprostować nogi w kolanie! Zszedłem, ból minoł jednak nadal ani zgiąć ani wyprostować nogi do końca :( w domu zrobiłem sobie okład z lodu. Po kilku dniach noge wyprostować mogę, ale gdy ja chce zgiąć (podczas kucania czy klęczenia (tak że dotykam piętami pośladów czuję ból po zewnętrznej stronie nogi z tyłu kolana... Lekarz powiedział że to jakieś naderwanie naczepu i że nic sie nie da zrobić i że samo przejdzie! Mamy lipiec a ty nadal bez zmian... :( Co mi dokładnie jest i jak to mam wyleczyć, ewentualnie do jakiego specjalisty sie udać? Niedlugo (tzn za jakiś miesiąc) mam testy do klubu i nie chce by to pokrzyzowało mi plany! Proszę o pomoc i dobrą rade! Jeśli mi nie przejdzie mam się przyznać że mam kontuzję? (boję się że wtedy mnie skreśla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
do lekarza sportowego a poza tym napisz w dziale zdrowie i uroda coś takiego ;D pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
Heh... sorry football14. nie wiem gdzie ja tam widziałem dwie 9
a co do tej techniki to chodzi o prowadzenie piłki w roznym tempie ze zmiana kierunkow itd. no i kapeczki oczywiscie:) tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
po jakimś czasie odpocznij sobie kilka dni ;] żebyś na sezon był w pełni formy a nie przetrenowany ;] pzdr ofc chodzi mi o ten trening Fryco

Zmieniony przez - _deco_ w dniu 2009-07-13 10:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
ale to jest trening na 2 tygodnie tylko... bo później mam zamiar zrobić 2-3 tygodnie siłowo-szybkościowy i zostanie mi tydzień przerwy do sezonu. czy może ten wytrzymałościowy jakoś połączyć i robić go łącznie z szybkościowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
kurcze pięknie sobie dokładasz ;] ale chociaż 2-3 dni przerwy po tym wytrzymałościowym ;D pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
no spoko... tak zrobie . ale w końcu mam robić wytrzymałościowy 2 tyg tylko czy dalej z szybkościowym tesz??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium