SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2101
Mam prośbe. Może mi ktoś rozpisac trening na szybkosc i przyspieszenie naraz bo to chce poprawic. Nie moge ćwiczyć 3 dni w tygodniu bo mam zajete- wtorek, czwartek, niedziela. Mam 15 lat.
Z góry dzieki

Śmierć wszystkich dopadnie!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Siemka
Jestem zawodnikiem grającym na pozycji prawego pomocnika (czasami prawego obrońcy). Treningi mam 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) a w niedzielę mecze ligowe. Chciałem się dowiedzieć co byście mi radzili ćwiczyć dodatkowo we wtorki, czwartki i soboty no i wieczorami w dni treningów?? Chcę ten rok jak najlepiej przepracować ponieważ jestem z rocznika 88 i to ostatni sezon w juniorach - chciałbym głównie poprawić panowanie nad piłką i wytrzymałość :) Dużo czytałem już w dziale trening ale nie potrafię sobie tego tak dokładnie poukładać i rozplanować codziennego treningu i planu ćwiczeń. Proszę o radę i podanie czegoś ciekawego :D Jeśli potrzebne są jeszcze jakieś informacje to proszę pytać. Mam 176 cm wzrostu i 66 kg wagi jeśli to w czymś pomoże :D Z góry THX za pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2101
Mam prośbe. Może mi ktoś rozpisac trening na szybkosc i przyspieszenie naraz bo to chce poprawic. Nie moge ćwiczyć 3 dni w tygodniu bo mam zajete- wtorek, czwartek, niedziela. Mam 15 lat.
Z góry dzieki

Śmierć wszystkich dopadnie!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Siemka
Jestem zawodnikiem grającym na pozycji prawego pomocnika (czasami prawego obrońcy). Treningi mam 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) a w niedzielę mecze ligowe. Chciałem się dowiedzieć co byście mi radzili ćwiczyć dodatkowo we wtorki, czwartki i soboty no i wieczorami w dni treningów?? Chcę ten rok jak najlepiej przepracować ponieważ jestem z rocznika 88 i to ostatni sezon w juniorach - chciałbym głównie poprawić panowanie nad piłką i wytrzymałość :) Dużo czytałem już w dziale trening ale nie potrafię sobie tego tak dokładnie poukładać i rozplanować codziennego treningu i planu ćwiczeń. Proszę o radę i podanie czegoś ciekawego :D Jeśli potrzebne są jeszcze jakieś informacje to proszę pytać. Mam 176 cm wzrostu i 66 kg wagi jeśli to w czymś pomoże :D Z góry THX za pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466
Ludize po co piszczecie pytanie po 2 razy....razy styknei plany sami se uluzcie i dajcie w nich to co macie najslabsze glownie bo nikt szczegolnie Bodymakere znawca 9pozdro dla neigo ) nie bedzie siedial caly dzien w chacie zeby wam pisac trening ktury i tak polowa z was nei bedzie wykonywac

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Poprostu czasem nie mam czasu aby na dłużej przysiąsć i napisać... i nigdy nie piszcie 2x jednej wypowiedzi bo to utrudnia odszukanie wartościowych rzeczy w tym poście

Oxersus - w środe
rozgrzewka (trucht) 2 minuty -> rozciąganie 5 minut -> 50 metrów wieloskoki, skipingi A B C na 50 metrach każdy (np. A 50 m) -> sprinty i przyspieszenia:
przyspieszenia 5 metrowe na maxa : z nabiegu 5 powtórzeń, z miejsca 5 powtórzeń
sprint 50x5 przerwy pomiędzy seriami 1 minuta

masz 15 lat więc nie przesadzaj z bieganiem bez piłki i zajmij się szlifowaniem techniki. Codziennie się rościągaj dokładnie około 20 minut, szczególnie po treningu.


misiu138

We wtorki wytrzymałość w czwartki "panowanie nad piłką"

Sam wiesz co masz słabsze, a wiec to głównie musisz trenować, tak wiec wybiesz sobie z tej kopalni wiedzy jakieś ćwiczenia które czujesz że ci pomoga i wsadź je w czwartek

Wtorek tydzień pierwszy
1. Rozgrzewka (trucht + rozciąganie)
2.Biegniesz w terenie do miejsca w którym możesz robić jakieś okrążenia (pętla czy kółko ok 300 metrów), może być na stadionie lekkoatletycznym wzdłuż lini bocznych i końcowych.
"Piramida" 12344321 - okrążenia przerwa 2 minuty między okrążeniami

Wtorek tydzień drugi

1. Rozgrzewka
2. "Wahadło" - 4 chorągiewki ustawione w odległości 15m od siebie. Start do drugiej, powrót do pierwszej, start do trzeciej i powrót do pierwszej start do 4 powrót do pierwszej, start ponownie do 4 powrót do początku, start do 3 następnie do 2 (zawsze wracamy do 1) 3 serie 2 minuty przerwy między seriami

Wtorek tydzień trzeci

1.Rozgrzewka
2.bieg interwałowy po obwodzie boiska 2040 metrów - 70 metrów sprint, 100 metrów trucht, 70 metrów bieg ze średnia szybkością, 50 metrów bieg z szybkością średnią, 100 metrów trucht

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2101
DZIEKI
I sorry za napisanie pytania dwa razy.
Mam ćwiczxyc tylko w srode??
ok.
Jeszcze raz dzieki

Śmierć wszystkich dopadnie!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jak będziesz starszy to będziesz więcej tyrał nad przygotowaniem fizycznym a terazwiększość ćwiczeń wykonuj z piłką. Przyspieszenie tez możesz np szlifować poprzez trucht + zwód i 5-10 m przyspieszenia. W Czwartek - ćwicz z piłką

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
WIelkie dzięki za ten wtorek :D Sorry że 2 razy napisałem pytanie => po prostu coś miałem z netem i tamte pierwsze mi się nie wyświetlało ;/ A co do wtorku to potem mieszać te ćwiczenia od czwartego tygodnia??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
potem powtórz cykl.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium