SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
noo najprawdopodobniej on Ci zejdzie :) ja tak mialem z palcem u nogi ... :) to jest tak jakby siniak pod panokciem .. i nic z ty mnie zrobisz .. albo zejdzie albo caly paznokic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
wiem ze juz pewnie ktos pisal.. z calym szacunkiem .. ale 299 stron nei chce mi sie przegladac :D
chcialbym zeby ktos mi ulozyl trening indywidualny ... :) mam treningi 3 dni w tyg tj pon, sr i czw w sb mecz:) chcialbym poprawic techinike, i wytrzymalosc ... bo jak w 1 polowie ganiam po calym boisku (gram na prawej obroni) to w 2 juz nie mam sily ... :) tak zebym 90 min na pelnych obrotach :) jestem dynamiczny, szybki ...waleczny ale dosc slaby technicznie wiec prawa obrona :) dostaje szanse gry na pomocy ale nie zawsze dobrze mi wychodzi :) dzieki z gory !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
tez tak myslałęm...dzieks;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Z tego co wiem przed 1 i 2 połową zjedz jednego banana on daje siłe na 15 minut biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
Zacznę jeszcze raz mam 13 lat i na teście Coopera miałem czas 2250m to ile powinienem biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
C.Rnld7 uważaj żebyś się małpą od tych bananów nie stał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3578
Nedved31:
Jesli chodzi o wytrzymalosc to musisz cwiczyc biegi ze zmianami tempa.Najlepiej wejdz sobie na polska strone Nike i zobacz trening NIkeBootcamp tam masz w treningu zaawansowanym cwiczenia na polepszenie kondycji i techniki zarazem.Wszystko dostosowane pod pilke nozna.Pozniej sobie mozesz ukladac rozne harmongramy z tymi cwiczeniami.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Na wytrzymałośc biegową są chyba dobre interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 189
Siemka jaka jest ta strona z nike bo nie moge znaleść ;) sorka za kłopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 538
a może ktoś poda trening który może wykonać bramkarz w domu lub na szkolnym boisku ?
aha
11 lat
163 cm wzrostu
48 kg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium