SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Mateus thx za pomoc... wyjezdzam teraz na tydzien na wioske .. to chociaz bedzie gdzie pobiegac .. ale boisko tesh tam jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
Ja mam pytanie żeby być wysokim to trzeba mieć to w genach, czy także jest taka możliwość że jest żywność dzięki której można urosnąć? Jestem bramkarzem narazie nie gram w żadnym klubie ale pan od w-efu chwali mnie bo dobrze bronie mam 11 lat i 158cm wzrostu . pomoże ktoś błagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 288 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3879
158cm w wieku 11lat to duzo. wzrost jest zapisany w genach, ale z drugiej strony geny to tak popaprana sprawa że możesz miec wzrost np. po dziadku. Przeważnie jednak dziedziczymy wzrost po rodzicach, chociaż np. ja mam 190cm a żadne z moich rodziców nie przekroczyło 180cm. Sposób odżywiania może mieć wpływ na wzrost ale niezbyt wielki, po prostu staraj się dobrze odżywiać, nie pal itp. skup się na treningu i nie martw się o wzrost. Powtórze jeszcze raz, że 158cm to naprawde dużo jak na twój wiek, napewno podrośniesz ponad 180cm. Kasper schmeichel ma 183cm i sobie radzi...
pzdr

Stój tam gdzie chcesz stać, choćbyś miał stać sam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
dzięki rysiuuu86
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
DO HEYYYYYYYY
Wiesz co ten trening jest właściwie przygotowywany pod środkowego pomocnika bo ja go robiłem także dla siebie a sam gram na środku pomocy, tego bardziej ofensywnego środkowego...
A co do Twojego 2 pytania to hmm, myślę że skoro masz 14 lat to był by ona dla Ciebie zbyt obciążający, poleciłbym Ci abyś nieco sobie go skrócił np. zmniejszył czas biegania rano i przede wszystkim powinieneś sobie zrobić powiedzmy przerwę jeszcze raz w tygodniu, np. w środę, żeby zbyt nie wyczerpać organizmu, oczywiście w miarę możliwości wykonuj ćwiczenia które napisałem...natomiast ćwiczenia których nie powinieneś w tym wieku wykonywać to z pewnością ćwiczenie na interwały oraz to ćwiczenie biegowe które możesz wykonywać ale w skróconej wersji myślę że reszta w odpowiedniej proporcji którą sobie sam ustalisz będzie okey...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
Do mathew_lbk
I dobrze robisz wyjeżdżając na wieś tam z pewnością będziesz miał dobre warunki do popracowania nad kondycją techniką itp....xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
pomoże mi ktoś?? help!!!!! jak nauczyć się dobrze żonglować help

Od kołyski,aż po grub będe kochał jeden klub!!!!
- Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
wiesz co nie wiem czy są jakieś sposoby na to by dobrze żonglować, po prostu musisz dużo ćwiczyć, poświęć na to więcej czasu niż dotychczas, ale ważne jest to żeby się wcześniej lekko porozciągać...a z czym masz konkretnie kłopoty???ile w ogóle potrafisz podbić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Siema. Jestem nowy na tym forum i mam do Was 2 pytania.

1. Ile godzin dziennie grać gierki, aby dało to efekt???
2. Ile godzin dziennie ćwiczyć żonglerkę, freestyle i triki (roulette, elastico itp.), aby dało to efekt???

Z góry thx. Pozdrawiam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
PS. Mam 14 lat i jestem środkowym pomocnikiem. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ROTFL sezonu transferowego

Następny temat

GKS Katowice w drugiej lidze!

WHEY premium