SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING SILOWY W KOSZYKOWCE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim chcialbym sie ze wszystkimi przywitac bo jest to moj pierwszy post na forum. a teraz do rzeczy. Mam 17 lat waze 73 i mam 179 cm wzrostu. Trenuje koszykowke 5 razy w tyg, nigdy systematycznie nie chodzilem na silownie a w ogole ostatni kontakt z nia mialem 3 miesiace temu. Jednak zblizaja sie wakacje mamy przerwe w treningach i chcialbym ten czas dobrze wykorzystac. czy mogolibyscie rozpisac mi trening na okolo 2 miesiace. Od razu zaznaczam ze nie interesuja mnie nogi a glownie gorne (tzn powyzej pasa :) ) partie miesni. ma to byc trening na sile (chyba) - chodzi o to bym byl bardzo dynamiczny i silny a jednoczesnie nie za ciezki by nie stracic szybkosci. zebym mogl eksplodowac robiąc naskok jak rowniez wypychac rywala z pod kosza ( przy 179 moze to sie wydawac smieszne ale ostatnio zauwazylem ze gwaltownie rosne - okolo poltora miesiaca temu mialem 177cm ). wazne jest to by trening NIE HAMOWAL WZROSTU. Interesuje mnie rowniez odpowiednia dieta i suplemacja.Najlepiej by trening byl 3-4 razy w tyg ale dostosuje sie do kazdej dobrej rady. Z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze jeszcze dodac ze wiem ze na forum jest duzo podobnych tematow ale nie znalazlem zadnego ktory by mnie zadawalal dlatego prosze was zebyscie nie odsylali mnie do innych tylko dali pelna i wyczerpujaca odpowiedz (wiem ze jestem wymagajacy :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
a ja cię odeśle ))
np. tu https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=44649&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

I do FAQ na górze działu , postu o skoczności , sportach ogólnorozwojowych(na dole w ciekawostkach)



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl treningowy

Następny temat

Plan treningowy na mase

WHEY premium