SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
spamerzy

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3738
Michaił, a kiedy byś (orientacyjnie...) wrzucił tę rzeźbę?
Po weekendzie?

Zmieniony przez - gumski w dniu 2004-06-23 10:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
no to dokoncze gestos ( z tydzien, dwa wiecej ) i potem rzezba i act i jak bede imal dalej za duzo tluszczu to znow gestosc i do skutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
ja teraz tydzien nie cwiczylem i zaczne od 1 lipcaA mozna sobie zrobic znowu gestosc zamiast rzezby??w ostatecznosci wolalbym siłe

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
u mie priorytet ma zrzucenie brzuchola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Michaił, to jak coś wymyślisz coś w mej sprawie daj znać albo zapodaj linka do jakiegoś odpowiedniego treningu. Jeszcze tydzień lub dwa robie ACT i chciałbym ruszyć.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
sweter

Zbierz proszę wszystko do kupy (ostatnie 3 miesiące) - opisz mi to tutaj i pomopgę

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
to jaki trening polecicie??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
rzezba, rzezba, rzeeeezbaaaaaaaaaa na to czekaja wszyscy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Ostatnie 3 miesiące sięgają jeszcze końców cyklicznego treningu siłowego wg, wytycznych podanych przez ciebie. Potem była regeneracja jakies 3 tygodnie i chyba prawie 2 miesiące gęstości którą kiedyś stworzyłeś [https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=32027]  Przy czym był to trening doprawdy ciężki i na końcu zupełnie wygasłem, nie miałem już ochotyi siły trenować dalej w ten sposób co przejawiało się w spadku siły, jednak trening dał pożądane efekty. Zarządziłem regeneracje która trwa już 2 tydzień( ACT) zgodnie z zasadami ACT który stworzył kiedyś Mawashi i ty Michaił też się tam udzielałeś. Działa bardzo pozytywnie, co ciekawe jakaś nowa moc we mnie wstąpiła.
Teraz zależnie od tego czy zdam egzaminy na studia czy nie odbędzie się dalsza część. Jak nie zdam nie mam siana i nigdzie nie jadę- zupełnie poświęcam się treningowi. Przy tej opcji myślałem o jakiejś cięższej suplementacji(kreatyna) i zwartym planie treningowym masowo-siłowym. W przeciwnym razie suplementacje chcę odstawić na koniec wakacji(wrzesień i dalej) a teraz trenować przy zastosowaniu z góry określonego planu, który przygotawałby mnie odpowiednio do pierwszego cyklu kreatynowego, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
Mam nadzieję że nie jestem zbyt wymagający.
Jeżeli zajdzie potrzeba opiszę więcej na temat treningów etc.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

WHEY premium