SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSFORMACJA CIAŁA - DIETA- TRENING - ZMIANA TRYBU ŻYCIA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Witam
Mam na imię Marcin od marca tego roku postanowiłem zmienić swoje życie. Rzuciłem palenie, kupiłem siłownie na której trenuje 6 razy w tygodniu plus biegam 4 razy w tygodniu systematycznie coraz więcej ( trenuje zgodnie z treningiem dla biegaczy, aby osiągnąć godzinę biegu bez przerwy. Biegam już 40 min bez przerwy, a na początku 15 minut wydawało się nie do przejścia. ) W następnym miesiącu wybieram się do dietetyka w celu dobrania odpowiedniej diety, ponieważ wiem, że efekty ( czytaj mięsnie) potrzebuja odpowiedniego budulca.
Mój plan to zrzucić ok 15kg sadła, bo inaczej tego nie nazwę plus osiagniecie sylwetki przez pracę na siłowni. Tak jak dietę pomoże mi dietetyk, ale jeśli chodzi o trening potrzebuje pomocy starszych kolegów którzy doradzą mi jaka droga powinienem iść. Treningi zaczynam po przyjściu z pracy czyli ok. 19tej od siłowni później biegam. Trenuje 6 razy w tygodniu po ok. 2h.
PLAN ĆWICZEŃ:
Poniedziałek - KLATKA, BARKI- 4 ćwiczenia po 5 serii na każda grupę
Wtorek- BICEPS, TRICEPS - 4 ćwiczenia po 5 serii na każda grupę
Środa- PLECY, PRZEDRAMIE - 4 ćwiczenia po 5 serii na każda grupę

Waże 88 kg, 176 cm wzrostu


Czy nie ćwiczę zbyt intensywnie jak na taki staż, czy możecie mi podpowiedziec gdzie robie błędy i co powinienem zmienić ?
Z góry dziekuje za odpowiedzi .

POzdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wykupiłeś całą siłownie?
Gdzie trening nóg?

Ankieta działu.
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Motywacja nie daje możliwości .

Na starcie trening 3 x w tygodniu to max , w innym wypadku ani efektów nie uświadczysz , przy czym czasowo się bardzo przetrenujesz i tyle z tego wyniknie .

Na start 4-6 tygodni prosty ACT trening obwodowy na maszynach 3 x w tygodniu . reszta to żywienie odpowiednie plus wypoczynek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Tyle, że ja ćwiczę już 14 miesiąc. Zaczynałem od ACT teraz trenuje oddzielne partie. Macie rację, że sama motywacja nie starczy, ale to 80% sukcesu. Postanowiłem sobie, że będę ćwiczył 4 razy w tygodniu bo 6 to zdecydowanie za dużo. Na jedna partię poświęcam cztery ćwiczenia po cztery serie wykonując 12 ruchów. Uważacie, że to dobra ilość czy przy redukcji wskazana jest większa ilość powtórzeń ? Nie ukrywam, że prócz redukcji interesuje mnie wyrzeźbienie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
"Nie ukrywam, że prócz redukcji interesuje mnie wyrzeźbienie sylwetki. "

a co to znaczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
tzn, że chciałbym zarysować swoją sylwetkę w ten sposób by były widoczne mięśnie. Póki co jeszcze jestem zlany, chociaż zauważam delikatne zarysy mięsni, a "w głowie" to już wogóle jestem paierasek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby po treningu

Wiecej