SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRĄDZIK!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Mam problem jak wielu z was...trądzik. Czytałam poprzednie tematy,ale nadal nie jestem pewna:
a) iść do kosmetyczki czy nie?
b) jeść wszytko co lubie czy nie?(biały chleb,mleko 3,2% itd)
c) używać dalej tych samych kosmetyków(soraya)
d) jakie robić maseczki?
e) wyciskać pryszcze czy nie?

Dodam ,zę mam 14 lat 158cm i 43kg
Trenuje wiele sportów w klubach regularnie i potrzebuje pozbyć się tych paskudnych pryszczy!!!
HELP!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 848
hmmm jesli chodzi o prace i koszulki to co dzien zmieniam :)

z tym bialkiem to kto wie... czasem wezme 3 razy dziennie a czasem 2 (na sniadanie, po obiedzie (ale tylko czasem) i na kolacje) po okolo 30g (lyzka stolowa -taka srednio plaska) tak jest napisane na opakowaniu... Nie bardzo wiem jak to przeliczyc tym bardziej ze nei wiem dokladnie ile waze ale mysle ze cos kolo 60kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
1) moze lepszy bylby dermatolog od kosmetyczki jesli jeszcze u niego nie byłas?
2) co do jedzenia to obserwowac po czym ci sie tradzik nasila, po co rezygnowac z czegos co nie szkodzi, ale to trzeba poobserwowac i w zwiazku z tym odstawiac potem to, po czym sie ten tradzik nasila
3) jesli sluza to jak najbardziej uzywac dalej, ale jesli nie, to moze czas zmienic na inne. Uzywac zeli do mycia twarzy do cery tradzikowej, takiego toniku i lekkiego kremu nie zatykajacego porow. Nalezy tez dbac o odpowiednie nawilzenie skory (nie mylic z natluszczeniem!) twarzy gdyz przy skorze przesuszonej wystepuje wzmozona produkcja łoju
4) co do maseczek to trudno mi powiedziec bo tradzik to ja mialam dawno i licze ze ktos inny sie wypowie w tej sprawie, w kazdym razie nalezy pamietac zeby wszystko dobierac do swojego rodzaju cery, nie przesuszac i nie natłuszczac przy tradziku
5) heh, co do wyciskania no to sie nie powinno ale jesli juz cie tak korci i syf jest taki ze widac od razu ze da sie wycisnac i nie wytrzymasz by tego nie robic to rób to czystymi rekoma i zdezynfekuj, zebysie dalej nie roznosiło. Ale generalnie nie zaleca sie wyciskania

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8571
a) idź
b) zmieniłem chleb biały na pełnoziarnisty i jadłem go przez miesiąc a różnicy nie zauważyłem więc moim zdaniem możesz jeść biały a mleko to najlepiej pij 2,0%. Unikaj ostrych rzeczy i słodyczów.
d) maseczka z zielonej glinki
e) te białe to chyba trzeba bo jak to się wygląda......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8571
Liczba przeczytanych artykułów: 1
I Ty mówisz, że czytałaś już poprzednie tematy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ooooo, to nieladnie sciemniac nieladnie
proponuje poczytac naprawde wszystko co jest, czasu troche pewnie zajmie, ale to dla swojego dobra, dla swojej wiedzy, uwazam ze warto

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
czytałam zanim się zarejestrowałam...Czytałam zanim napisałam temat i zanim się zarejestrowałan.
mam jeszcze jedno pytanie czy mogę mieszać kosmetyki?tzn. używać żelu do mycia soraya,toniku soraya,kremu na dzień soraya i kremu punktowego i kremu na dzień under twenty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no raczej nic ci od tego nie bedzie, zawsze polecane sa kosmetyki jednej serii dlatego ze niby lepiej dzialaja razem.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 932
a ja pytam się ile jeszcze lat będą mnie nękały syfy? Mam aktualnie 19. Moja twarz nie wygląda źle ale mnie ***** jak codziennie przybywa mi jakis nowy syf ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
kopiuje swoja wypowiedźz kiedys:
"trądzik jest zwiazany z wiekiem dojrzewania, potem mija (jesli nie ma komplikacji), to jak dlugo trwa jest osobniczo zmienne, w kazdym razie na resmedica.pl znalazłam zdanie "mija po kilku latach trwania" (jak nie ma własnie zadnych komplikacji). Nie ma wyraźnego i dokladnie okreslonego czasu trwania. Pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc i stosowac do zalecen aby sie jeszcze nie nasilał"
tego nie jestem w stanie ci powiedziec, raczej nikt nie bedzie, u jednego bedzie trwal 2 lata a u innego 4..

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 130
Ja juz mam okres dojzewania za soba, ale tradziku nie :/ Polecam dla kobiet tabletki anty (tylko nie Diane!!!), pomaga 100%, z tym ze po odstawieniu roznie (u mnie lipa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 848
Witam
Ja takze mam problem z trądzikiem :] najgorsze jest to, ze nic mi nie pomagalo :/ aktualnie mam 21 lat i mam go juz dobre kilka lat (4-5) :( Jeszcze gorsze jest to, ze widac przebarwienia i wglebienia (czyli slady bo tych wiekszych). obawiam sie, ze nigdy nie bede mial ladnej twarzy choc bardzo bym chcial :( Zadne masci czy kremy jak i toniki do tej pory nie pomogly, bylem i u dermatologa, i wielkie G. mi powiedzial :( Jak tylko troszke sie zagoi to nowe wywala :[

Ostatnio zaczalem jesc czesciej zdrowsze rzeczy, pracuje fizycznie i zaczalem spozywac bialo aby nabrac masy i przy okazji zaczalem chodzic na basen... Ostatnio widze ze teraz mam wypryszczne plecy (masakra) cale plecy i nie wiem czy to od basenu czy tego bialka... Bialko firmowe (nie jakis tam shit) a basen z ogromna iloscia chloru :/ Najgorsze jest to ze chcialbym byc piekny :P i podobac sie kobitką :( ale tak nie jest :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga odpowiednia do wieku...

Następny temat

Jaki srodek na wybielenie zębów??

WHEY premium