SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY / kaloryfer + wcięcie / fotki str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
widze ze kolega sie nie opyerdala :D dziś byl tylko ostatni kawalek a wczoraj cala blacha :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dobre wyniki na treningu . Nie załamuj się gorszą dyspozycją i siłą. Czasem tak jest. Nie jesteśmy robotami, które codziennie mogą pracować w idealnie identyczny sposób .
Dietka smakowita! Dobre ciasto nie jest złe! Taki mały kawałek a porównywalny energetycznie zapewne z czymś o wiele większym .
Dasz czadu na następnym treningu! CZymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
sorry, że nie ma wypisek ale nie mam czasu na treningi, bo już się uczyć muszę...

Treningów ogólnie nie ma jak nie ma wypisek.


Wczoraj zrobiłem plecy:

1. MC
10 x 92 kg / 5 x 92 kg / 5 x 87 kg/ 10 x 87 kg

2. Wiosłowanie hantlą jednorącz
3 x 10 x 16,5 kg




3. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie
3 x 10 x 42 kg

4. podciąganie na drążku
3 x 5 x masa ciała + 5 kg


Brzuch:
1. żabie spięcia
4 x 10



Uwagi:
Dawno nie robiłem jakiegokolwiek treningu, a pleców zwłaszcza...
1. MC - w pierwszej serii w stosunku do poprzedniego treningu (który był jakiś czas temu) dołożyłem 2,5 kg. Ledwo to poradziłem. W drugiej daem radę machnąć tylko 5 powtórzeń. Wtedy zmniejszyłem ciężar i zrobiłem 5 powtórzeń, a na ostatnią serię zaparłem się i udało mi się zrobić 10 powtórzeń. Bardzo zmęczyło mnie to ćwiczenie. Czułem że nogi mam konkretnie zmęczone.

2. wiosłowanie hantlą jednorącz - w tej wersji robiłem to ćwiczenie po raz pierwszy. Zwykle robiłem je nieprawidłowo (o czym dopiero kilka dni temu się dowiedziałem oglądając filmik w dzienniku kalikstat'a. Do weryfikacji techniki/jej braku dałem filmik.

3. linka wyciąg dolny - tu spoko

4. Drążek - było ciężko, ale po całym treningu nie ma co się dziwić.

5. Spinanie brzucha "żabka" - czułem pracę mięśni brzucha - muszę popracować na tym ćwiczeniem, bo widzę że ma potencjał







Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-08-20 10:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie odpuszczasz, strasz się i to najważniejsze nie każdy trening będzie idealny, a MC ostatnio miałem podobnie też musiałem obniżać ciężar bo nie szło ale to normalne

Dobra nuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
dobrze jest,tym ciezarem sie nie przejmoj,czlowiek nie robot nie da rady byc kazdego dnia w formie na 101%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Wczorajszy trening:


Zrobiłem tylko brzuch.

1. Podciąganie nóg zgiętych w kolanach do klatki na poręczach
3 x 10 x ciężar doczepiony = 5 kg

szło momentami ciężej, ale na następny raz zapodam krążek 7 kg przynajmniej do pierwszej serii

2. Abwheel
3 x 12
wchodziło konkretnie

3. Unoszenienóg zgiętych w kolanach w leżeniu na ławce płaskiej
2 x 10 x ciężar = 7 kg

dało popalić na sam koniec.



Uwagi:
Z treningu jestem bardzo zadowolony - było tak jak powinno być








Poza tym część dnia spędziłem z:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Co przeskrobałeś?

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
. Trening ładny. Brzucho dostało po dupsku . A nie uważasz, że lepiej by było dodać te 7kg do ostatniej/przedostatniej serii raczej w "jet pack'u" ? IMO lepiej jest najpierw się rozkręcić i później dokładać niż dołożyć i musieć później zmniejszać. Lepsze czucie jest wtedy dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Dzisiaj, widzę, minimalistycznie trening, centralnie uderzający w nazwę dziennika
Ja tez miałem dzisiaj się pouczyć, ale znowu nie wyszło...

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dawid099
Co przeskrobałeś?


Nic, mam poprawkę ostatniej szansy, podobniej jak pozostałe 70 osób z roku...



Paszkos244
. Trening ładny. Brzucho dostało po dupsku . A nie uważasz, że lepiej by było dodać te 7kg do ostatniej/przedostatniej serii raczej w "jet pack'u" ? IMO lepiej jest najpierw się rozkręcić i później dokładać niż dołożyć i musieć później zmniejszać. Lepsze czucie jest wtedy dla mnie.


zobaczę zmniejszenie wpynie na to że będę mógł albo zrobić więcej powt. albo dokładniejsze. Kwestia niewielkiej rangi.



Mikers
Dzisiaj, widzę, minimalistycznie trening, centralnie uderzający w nazwę dziennika
Ja tez miałem dzisiaj się pouczyć, ale znowu nie wyszło...


Mam naukę, poza tym nie mam diety, bo jestem w domu, a tu nikt mi takowej nie zapewni. Uprzedzając ewentualne rady: NIE MA ŻADNEJ RADY NA PRZETŁUMACZENIE MOIM RODZICOM TEGO ŻEBY MI ROBILI INNE ŻARCIE OD TEGO JAKIE JEDZĄ WSZYSCY. BO TAK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dobrym startem

Następny temat

Powrót na siłownię po 2 letniej przerwie, PLAN SPLIT DO OCENY

WHEY premium