SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST spalacz REDOX EXTREME - str. 45 podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Redu - dzień 59





Bardzo dobry i szybki trening klatki+pleców. Musiałem się trochę śpieszyć, więc pojedynczej jakiejś serii mogłem nie zrobić ale wszystko na pełnej kur...czas treningu (43min) mówi za siebie.



MC
250g B
25g T
200g ww

m.in:
- omlet


- gulasz


- po treningu





Rano na czczo: 2 kaps REDOX EXTREME

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps REDOX EXTREME + 10g bcaa 8:1:1 + 3g cytruliny + 4g argininy

Po treningu: 50g AllNutrition Izolat

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Redu - dzień 60



Dzisiaj tylko aero 45 min.
Nawet nie wiem kiedy zleciały 2 miesiące redukcji i prowadzenia tego tematu. Ostatnio trochę mniej czasu na wypiski itd. ale po prostu sklep i planowanie oficjalnego otwarcia za 8 dni pochłania całą moją energię

Na otwarciu będzie można zrobić sobie analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie do pomiarów. Sam już nie raz korzystałem z podobnych i swego czasu postanowiłem już tego więcej nie robić, bo chyba 2 lata temu podczas redukcji wyniki po prawie 1,5mca redu i zauważalnej poprawie w lustrze, pokazały mi się gorsze niż przed redukcją

Jednak musieliśmy przetestować wagę czy w ogóle działa, więc tylko jako ciekawostkę wrzucę wydruk z wczoraj:


Raczej nie będę robił już teraz żadnych zdjęć podglądowych, tylko poczekam do końca ostatniego opakowania Redoxa i napisania większego podsumowania.



Micha dzisiaj to LC, ale lekko muszę pozmieniać makro w posiłkach, bo zrobiłem rano mieso i sos do spaghtti ,a bez chociaż odrobiny makaronu to by była ...lipa tak więc ucinam ww w ostatnim posiłku na rzecz 2 posiłków w pracy.

- śniadanie omlet, pierwsze borówki (i porzeczki) z ogródka, będzie ich znowu mega wysyp :) ale póki co większość niedojrzała


- do pracy:


Co dalej to jeszcze nie wiem.




Rano na czczo: 2 kaps REDOX EXTREME

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, Mg, potas, Ca, witaminy, d3+k2, q10, czosnek

Do posiłków z ww: chrom, do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed aero: 3 kaps REDOX EXTREME + 10g bcaa max support

Po treningu: 50g AllNutrition Izolat

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
musisz wprowadzić pewne zmiany, bo masz za dużo mięśni a za mało tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2524 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
No dokładnie jak wyzej! O krok od przekroczenia bmi ...
I też takie.... brokuł, ryż, brokuł, ryż....



Kuba super! Sylwetka na +, micha jak w restauracji Michelin'a.

Gratuluję podejścia w tym trudnym dla Ciebie czasie (sklep, kontuzje itd.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
U mnie też pełno borówek, do omleta zayebiste !
1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32873 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Kuba - analizując twój dziennik od początku i ogladając posiłki to jakbyś restauracje otworzył to też wstydu by nie było :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
To fakt, chyba gdybym musiał zrezygnować z pracy w obecnej branży, to uderzyłbym w gastronomię. Przecież to praca idealna, dla kogoś kto lubi jeść i gotować Wrzucam na szybko wypiskę z wczoraj, a dzisiejszą zapewne jutro.
Informacja z rana jest taka, że na miarce pas wskazuje 80,0 cm czyli -10 cm od startu tematu, to był mój cel minimum...jutro pewnie tak kolorowo już nie będzie, bo od 16 spora impreza domowa, na której nie będę siedział z własnym pojemnikiem, zapowiada się mała wyżera, pewnie też % - chociaż kto wie, może po małym odwodnieniu...

Na razie jednak jestem po białkowych posiłkach, zjem jeszcze jeden już trochę większy.
Poza tym prawie 1h intensywnej pracy domowej za mną, więc sporo kcal przepalonych. Od poniedziałku sztywno trzymam się michy i założeń, żeby w sobotę na otwarciu sklepu wstydu nie było No i powoli trzeba bedzie przygotowywać się do jakiegoś podsumowania tematu

Redu - dzień 61





Bardzo dobry trening, zrobiony 'u siebie' czyli na siłowni blisko domu, a nie przy pracy.
Trochę dłużej zeszło niż zwykle, ale za to ciężary w górę od ostatniego - jakoś mi tu lepiej idzie niż na tamtej, albo oszukane obciążenia gdzieś mają
Na koniec nadal 10 interwałów + 15 min aero, bez żadnego problemu.




Dzień MC

- omlet


- po treningu: kasza manna, białko, kiwi, banan, czereśnie <3


- później m.in porcja spaghetti


- 2x indyk gotowany + warzywa




Rano na czczo: 2 kaps REDOX EXTREME

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, potas, witaminy, d3+k2, czosnek

Do posiłków z ww: do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Przed treningiem: 3 kaps REDOX EXTREME + 15g bcaa max support + trochę argininy i cytruliny

Po treningu: 50g AllNutrition Izolat

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Zaglądam tu co jakiś czas i widzę ze za*** się wyciąłeś jaki masz procent bf?
Cały czas się zastanawiam co to za płatki i gdzie kupujesz co ciagle podjadasz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Nie wiem jaki mam %bf
Wrzucałem 2-3 dni temu pomiary z tanity to wyliczyło lekko ponad 10% ale ja nie ufam takim maszynkom. Zreszta ile bym nie miał to liczy się dla mnie wygląd w lustrze, a nie jakieś cyferki. Jeszcze trochę chce wypalić w najblizszym czasie
Płatki najczęściej kupowałem granexy, ostatnio już praktycznie nie używam, a jak już miałem to wybierałem po prostu te z najniższa zawartością fatu i cukru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11374 Napisanych postów 72646 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958172
Jednak szybka wypiska jeszcze teraz, bo wieczorem i tak nie wrzucę, a jutro mocno zapracowany dzień mnie czeka - oby również treningowy, ale to się okaże jutro...

Redu - dzień 62



Miały być aeroby z rana w domu, ale skończyło się na innym wysiłku


Do tego trochę zbiorów z ogródka - będzie jutro na omleta


Niedługo jak borówki dojrzeją to spokojnie i do 1kg dziennie będzie do zerwania




W założeniach dzień LC, jednak jak pisałem - skończy się inaczej Póki co od rana

- twaróg


- 60g izolatu AN

- 350g fileta z indyka zapiekanego z mozzarellą + trochę pieczonych ziemniaków + kalafior





Rano na czczo: 3 kaps REDOX EXTREME

Po śniadaniu i po kolejnych posiłkach: prozdrowotne: omega-3, potas, witaminy, d3+k2, czosnek

Do posiłków z ww: do dwóch w ciągu dnia berberyna, ALA

Na noc: magnez i cynk, minerały, gaba

Adaptogeny: po 2 kaps w ciągu dnia do posiłków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cla

WHEY premium