SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

TEST SPONSOROWNY - Redukcja z OFRA Sport by Jagoda__

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15451

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20857
Witam Wszystkich
Dziękuję Moderatorom oraz sponsorowi – firmie Ofra Sport za możliwość testowania suplementów firmy Ofra Sport .

Dane:
Wiek 36 lat
Wzrost 170 cm
Waga 66 kg
biust 95
pod biustem 81
talia 77
pępek 87
biodra 97
udo 58
łydka 34

Zdjęcia:

Trening - kontynuacja dotychczasowego – 3 dni siłowe
Dzien 1
1. przysiad 4x(tydzien1 x30/tydzien2x20/3x15)
2a. Bułgarski bez obciazenia 3x15-20 na noge
2b. wypady bez obciazenia 3x15-20 na noge
3. zejscie ze stopnia do wypadu w tyl bez obciazenia 3x15-20
4a. Uginanie nog lezac 3x15-20
4b. przysiad plie 3x15-20
5. Romanian MC 3x10-12
6. podnoszenie bioder na jednej nnodze z obciazeniem 2x 10-12 na noge

Dzien 3.
1. Combo 4x4 FrontSq/BackSq/BSq nogi wasko
2. Combo 4x4 MC snath grip/Romanian/Sumo
3a. combo3x8 na noge krotki wypad/dlugi wypad/ przysiad wykroczny
3b. uginanie nog 2/1 3x6 na noge (dwie ponoszone jedna opuszcza)
3. suwnica nogi wysoko x100
+aero 20min

Dzien 2.
1. sciaganie drazka gornego do klatki 3x8-10
2. wyciskanie płasko na klatke 3x 8-10
3. opuszczanie sie na drazku 5x3
4. wyciskanie sztangielek siedząc na barki 3x 6-8
5. wioslo sztanga 3x8-10
6. pompki 3xmax

+ interwały

W ramach urozmaicenia basen, biegi dodatkowo.

Dieta:
W dni treningowe BTW 105/70/160
W dni beztreningu BTW 105/70/100

Otrzymane od sponsora suplementy do testowania:

Termal Stack to najwyższej jakości spalacz tłuszczu o unikalnej formule, która zapewnia zwiększenie termogenezy oraz przyspiesza tempo przemiany materii. Pierwsze rezultaty w postaci znacznego ubytku tkanki tłuszczowej zobaczysz już w ciągu kilku tygodni. Produkt szczególnie polecany jest osobom chcącym pozbyć się szybko zbędnej tkanki tłuszczowej oraz sportowcom kształtującym definicję mięśniową. Znacznie przyspiesza przemianę materii oraz dodaje kopa do treningów. Pobudza i wspomaga koncentrację.

Heppalife jest koktajlem gwarantującym efektywne i bezpieczne odchudzanie, Heppalife nie zawiera aspartamu, czyli substancji słodzącej, która wchodzi w skład większości konkurencyjnych koktajli. Może być stosowany przez wszystkich, którzy pragną zdrowo się odzywiać i uzupełnić swoją dietę.

ISO-VIT – jest to najwyższej jakości napój izotoniczny, który dostarczy Twojemu organizmowi utraconych mikroelementów, magnezu, l-karnityny, witamin i innych substancji odżywczych, które są niezbędne do szybkiej regeneracji całego ciała i odzyskania sił. ISO-VIT jest koncentratem napoju energetycznego, dzięki temu z 1 litra ISO-VIT przyrządzisz aż 75 litrów gotowego napoju.

L-Carnitine platinum liquid to najwyższej jakości produkt zawierający L-karnitynę w płynie czyli w najlepiej przyswajalnej formie.

Suplementy – dawkowanie
Heppalife – Koktajl jako jeden z posiłków 25 g + 250 ml mleka (0,5%)
Iso – vit – podczas treningów 10 ml + 750 ml wody
TermalStack Extreme – 2 tabletki przed treningiem w DT/ 2 tabletki przed posiłkiem w DNT
L-Carnitine Liquid Platinum – w DT 15 ml przed treningiem / w DNT przed snem

Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-05-15 23:37:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 26831 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 282434
Jestem i śledzę Bardzo mnie się Twoje plecy i barki podobają.

Powodzenia!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7076
Jagódko witaj! Będę kibicować! Ruda ma rację, ja widzę jeszcze fajne łydki

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20857
Dziewczyny wiecie jak pocieszyć
Bo już myślałam nad startem w edycji testów "Pasibrzuchy"
No oponka do redukcji jest
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7076
Ach, bo to jest dla nas samych najtrudniejsze, dostrzegać tylko własne atuty Motywujące jest to, że atuty możesz polepszyć i zwiększyć ich ilość, a mankamentów będzie coraz mniej Tego z całego serducha Ci życzę!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 28242 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125423
Jagoda, powodzenia, będę śledzić i kibicować
Trzymam kciuki

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 139343
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 64219
Miałam przeczucie, że nie jest źle Akurat pod koniec będziesz wylaszczona Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 34516 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 250447
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 105 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88097
Trzymam kciuki!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30567
Ja też będę zaglądać Jedziesz Jagoda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - prośba o rady

Następny temat

Pomoc w wybraniu suplementow/odzywek

Oliwia Mojsiej - ocena sylwetki Oliwia Mojsiej - ocena sylwetki Paweł Ładziak czyli "Polski Wiking" Paweł Ładziak czyli "Polski Wiking" Gwiazda Bikini PRO- India Paulino została mamą! Gwiazda Bikini PRO- India Paulino została mamą! Najepsze śniadanie dla sportowców - według naukowców Najepsze śniadanie dla sportowców - według naukowców Dieta na masę tanim kosztem - 9 tanich i dobrych produktów Dieta na masę tanim kosztem - 9 tanich i dobrych produktów Pieprz i kurkuma - rewelacyjne połączenie, wspomagające walkę z otyłością i stanami zapalnymi Pieprz i kurkuma - rewelacyjne połączenie, wspomagające walkę z otyłością i stanami zapalnymi Hormon wzrostu, jak naturalnie zwiększyć jego poziom? Hormon wzrostu, jak naturalnie zwiększyć jego poziom? 5 powodów dla których warto stosować olej MCT 5 powodów dla których warto stosować olej MCT