SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST- OLIMP LABS/BX (kamsonik11, k3ho, piter_1988) pods.str.30-33

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
od razu po tr. organizm moze "nie chciec" jesc jeszcze
u mnie szejki od razu po koncza sie problemami gastrycznymi przelatuje

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Będą z Ciebie ludzie.
Wiesz, jak jeść, więc tym bardziej.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ladnie to wyglada K3ho- m isie podoba.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
hi

relacja z wczorajszego treningu nóg

NOGI

-przysiady ze sztangą 12/10/8/6/10 50kg/54kg/58kg/62kg/50kg
-prostowanie nóg na maszynie 4x12-15 [ b]40kg
-wspięcia stojąc 6 x 20 50kg

przysiady i wspięcia poszly lżej niż poprzednie i na następnym treningu doloze obciazenie. Wykroki wywaliłem, gdyz boli mnie nadal kolano...
Nadal niestety odczuwam ból w prostownikach pleców, nie wiem co będzie na treningu pleców, chyba będzie trzeba zrezygnować z mc...

Po treningu 2 capsy. Ka, pozniej gain bolic i oczywiscie posilek potreningowy.

pozder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
k3ho: auwagi dotyczące wykonywanych ćwiczeń? nikt?

Wnoszenie sztangielek bokiem robisz za wysoko. Ciągnij hantle tylko do poziomu barków, tam je na moment zatrzymaj i kontrolowanym (hamowanym nieco) ruchem wracaj z nimi do dołu.

Wyciskania sztangi zza glowy nigdy nie robiłem (za bardzo przywiązałem się do hantli ), ale wygląda to u Ciebie bardzo kontuzjogennie. Za nisko schodzisz z ciężarem. Ja na Twoim miejcu zatrzmywałbym ruch w momencie, w którym przedramiona tworzą w ramionami kąt prosty i ruszał już wtedy z ciężarem do góry.

Unoszenie sztangielek bokiem lezac - tu brakuje mi momentu przytrzymania na moment ciężaru w górnej fazie ruchu.

Przysiady: cóż, ja wyznaję szkołę schodzenia tylko do momentu, w którym podudzia są prostopadła do podłoża, ale jeśli koniecznie chcesz robić przysiady w pełnym zakresie ruchu, to niech to będzie ruch kontrolowany. Za szybko się poruszasz i IMHO kwestią czasu jest kiedy Twoje kolana skapitulują.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-12-23 14:58:04

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740


obiadek dzisiejszy
zamiast piersi, rybka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jak tam Panowie czujecie cos to Ka ?? Ile do konca ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jutro bedzie miesiąc jak zaczeliśmy,

siła i masa na +,

jeżeli chodzi o mnie

spadam na trening.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Hardened dzięki,
co do unoszenia bokiem to sam to zauważyłem oglądając film i od przyszłego treningu będzie niżej
wycisk, poczytałem na forum troche i też się zgadzam, że lepiej zatrzymać ruch kiedy ramiona tworzą kąt prosty
unoszenie bokiem w opadzie... tu trudno mi napiąć mięśnie w końcowej fazie ruchu, mimo małego jak dla mnie ciężaru.

przysiady narazie robię na małych ciężarach, ale też pomyśle nad inną forma wykonywania tego ćwiczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
k3ho: dla mnie to napinanie jest zbędne. Ważne, żebyś kontrolował ruch i nie bujał tułowiem. Na to za wcześnie.
Wycisk zza karku rób do czubka głowy.
Nie oglądałem filmików, bo łącze nadal słabiutkie, ale tyle wyczytałem z komentarzy.

kamsonik11: uwielbiam rybkę z ryżem i kapustę kiszoną... ale mi smaka zrobiłeś tym zdjęciem...

Looknijcie do mnie na podsumowanie.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vandal Sulfate szkodliwe?

Następny temat

Guarana HI-teca

WHEY premium