SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-KAIZEN: MAX MASS-GROW UP by emilooos pods.str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzień 22gi, nietreningowy.
Czyli wczoraj.

Dzień 23ci, treningowy.
Czyli dzisiaj.

A miało być tak pięknie, hrhr.
14 dni ekstra wolnego zaczynam liczyć jednak od jutra, dzisiaj rano byłem jak co sobotę na kursach maturalnych, od nich też mam przerwę na ferie.

Zjadłem sobie 3 posiłeczki, i wyruszyłem trzaskać nogi.
Dobrze się czułem, XS mnie troche przetrzepal z rana, a bardziej śniadanie bo ledwo wlałem w siebie gainera, a już musiałem lecieć.

Jakaś taka wewnętrzna moc dzisiaj, wiec przewidywałem dobry trening, obawiałem się tylko standardowych chęci do zwrotu posiłku przedtreningowego, hrhr.

Udało mi się dotrzeć troszkę wcześniej niż zawsze, w związku z czym nie było też takiego mega pośpiechu.

Nogi
-wyprosty podudzi siedząc 20,15,12+12-8 (4, 5, 6 -> 4 (5-4) sztabki)
-przysiad 20,15,12 (50 (x), 80 (80), 105 (105), 125 (125) kg)
-uginanie podudzi lezac jednonóż 20, 6-8 (4, 5 sztabek)
-ciagi na prostych nogach 2*25-15 (70 (60), 100 (90) kg)
-wyciskanie na suwnicy 2*15(szeroko-wasko) 2*12, 2*10 (130 (poprzednio tylko dwie serie tym ciężarem)
-spiecia lydek stojac 4*25-max 30 sekundowe przerwy (60, 60, 60, 60)
-spiecia lydek siedząc 25,2*12-15 (35, 40, 45 (30) kg)

Komentarz: No i moc była. Wyprosty maksymalnie izolowałem czworogłowe, gdzieś na necie się naoglądałem filmów instruktażowych, ekstra się robiło. Zwiększyłem sztabkę w ostatniej serii, też miłe zaskoczenie, bo na wyciągach/maszynach nie przychodzi to tak łatwo, jak na wolnych ciężarach. Siady zacząłem zgodnie ze wskazaniem Jacka, tj. zacząłem od rozgrzewkowej 50tki na 20 powtórzeń, i dalej odpowiednio 15-12-7. Znów siedem, ale technika o niebo do przodu i nie należy zapominać, że to łącznie 4ta seria jakby nie było. Żałuje, że nie filmowałem. Na ten moment samopoczucie ok, pikawa szalała, ale bez chęci spawania. No i ciąg, robiłem wolniej, sztangę prowadziłem przy nogach. Ale od tego machania banią pojawiła się chęć spawania hrhr, ale nic, nie pierwszy i nie ostatni raz. Na suwnicy zamroczony lekko, trochę śmiesznie wygląda 130stka w wypisce, gdy traktowałem to jako normalne ćwiczenie bez superserii itp dochodziłem do 300kg, ale tutaj daje z siebie maxa i jest na prawdę ciężko. Łydki super, pompa masakra. Przytrzymywałem w momencie napięcia, a siedząc nawet dołożyłem kilka kilogramów.

Na moje nieszczęście z siłowni wychodzi się ostro stromymi schodami - pokonywałem je na czworaka prawie . Ale uczucie fantastyczne.




200g ryżu, 200g kury, z 200g buraków+kapusty kiszonej. Kura sie na telarzu nie zmieściła hrhr. Dobrze doprawiłem, wjechało ze smakiem.

Nadal foty telefonowe więc bez rewelacji, czekam na aparat cały czas.

No a teraz zaczynam obijanie. Jakiś film może czy cuś.

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-01-26 19:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Drogi Emilu jak bedziesz mial juz sprawny sprzet i aka tez sie wykuruje to prosze nagraj filmik z ciagow na prostych nogach, uginania podudzi jednonoz.
Chetnie tez bym zobaczyl przysiad, mysle ze przy tym obciazeniu jest juz co ogladac.
Pozdrawiam i wypoczywaj.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzień 24ty, nietreningowy.

Dzisiaj OFF, pospałem dłużej i dopiero teraz wcinam ostatni posiłek.



Jutro chcemy zrobić z Kubą trening, tyle, że mu pasuje po 15, a mi do 15.

Może się uda się wykombinować.




Ryż, tuna, ogór popite Wheyem.

Jutro grubsza wypiska, pozdr.

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-01-28 00:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Do po treningowego warzywa dajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
A rzeczywiście.
Na dobrą sprawę, potreningowy to jest gainer.
Posiłek 1,5-2h poźniej, więc myśle, że trochę błonnika nie zaszkodzi. A na układ trawienny przy takiej ilości żarcia działa zbawiennie.

Ćwiczymy dziś z Arhibaldem, także filmy i jakieś foty na pewno się porobi. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzień 25ty, treningowy.

Udało się dograć wspólny trening. Rano miałem trochę obowiązków, obadałem pewną siłkę, w międzyczasie oszamałem 3 posiłki i wyprawa na siłkę, hrhr.

No więc może bez zbędnego gadania dzisiaj:

Plecy
-podciaganie na V uchwycie pod klatke piersiowa 3*12-6 (12(10) , 10, 10)
-wioslowanie na krzyzaku 12,8,6+6-8 (40, 60, 70 ->50kg (bez odniesienia)
-sciaganie drazka wyciągu gornego 12,8,6 ( 8, 10, 11 sztabek )
Serie laczone cw 3 i 4
-ciagi j.w. ( 100 (100), 120 (120), 140 (140)kg)

Tyl Barkow
-wznosy boczne w kleku przy wyciągu 3*12-8 podwojne spiecia
(Jacek mnie zabije - robiłem hantlami znów )

Biceps
-uginanie na lawce skośnej ze sztangielkami 20, 12,6 ( 12 , 14 , 16 kg (tak samo - technika))
-uginanie ze sztanga 1*21powt 1*6-8+6-8 ( 25 (25), 35 (brak))
-w oparciu o kolano 20, 6-8+6-8 ( 8 , 14 kg)

Komentarz: No no, dzisiaj power był. Podciąganie lajtowo-rozgrzewkowo, ale przyjemnie najszersze dostały. Półsztanga - była taka maszyna, jakby odpowiednik ale uchwyt jak przy zwykłym wiośle, nie mogłem zatem odkładać ciężaru więc lajtowe obciążenie, partie wydaje mi się, te które miały dostać, dostały. Ściąganie bardzo przyjemnie, troszkę wolniej niż ostatnio opuszczałem, mam nadzieję, że to widać. Oczywiście w superserii z MC, który dzisiaj 140 razy 6 powtórzeń, czyli na plus w stosunku do ostatniego treningu, a więc za tydzień można sprobować coś dołożyć. Tył barków bez komentarza . Jakoś nie mogłem się połapać przy wyciągu, a Kuba robił to ćwiczenia na hantlach (bez podwójnych spięć co prawda) udzielił mi kilka rad i rzeczywiście dobrze poczułem tył. ... barków oczywiście, buehe. Biceps - wydaje mi się, że też poprawiłem wykonanie, ramie nieruchome, być może ciut za wysoko podnosiłem. 21 i seria dodatkowa z dropem, o którym zapominałem, bardzo przyjemnie, bez wygibasów. No i o kolanko, które zrobiłem zdecydowanie luźniej niż ostatnim razem, można powoli myśleć o zwiększeniu ciężaru. Także generalnie wszędzie na plus, bo jeżeli nie dołożyłem, to chociaż technikę poprawiłem, bądź było łatwiej. Dobry trening.

Kilka filmów.
















I ogólnie padam. Idę na tv, albo spróbuję chwycić biologię.

Zaraz dodam MC i "21" bo się ładuje.

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-01-28 21:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
emil jak ty cwiczysz? cwiczyc dzien treningowy- dzien przerwy-dzien treningowy-itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
nie to żeby coś, ale przed treningowy masz godzinę przed treningiem. . . trening koło 2 h, pózniej mówisz, że gainer i za 2 h posiłek .. . czyli 5 h lecisz na samym gainerze. Jeszcze warzywa, aby makroskładniki się wolniej wchłaniały . . . Trochę mięśnia się pali niepotrzebnie . . .

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Filmik z martwego nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
posiłek przedtr. jak mówisz, 1h przed treningiem powiedzmy.
Nogi macham w niecałą godzinę.
155g gainera, w tym ponad 50gB już nie pamięta, oraz 8 kapletów BCAA, bo zrezygnowałem z przyjmowania ich w DNT, a dorzuciłem po treningu. Ten posiłek nie pamiętam, czy godzinę, czy dwie po trenie, nieistotne.
W każdym razie, czepiasz się. .

Już dorzucam MC.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl: mono + arginina [?]

Następny temat

Zestawik MASÓWECZKA :D

Wiecej