SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

TESTO DLA ZDROWIA REGENERACJI I SAMOPOCZUCIA!!!???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 201 dni Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8116
Sezonowiec lato 2018 uznajemy za otwarte heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14124 Napisanych postów 234146 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1092576
flex1976

zacznij od tego i rozmawiamy dalej ,nie widze nic złego dla podawania testa aby poprawić sobie komfort zycia

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 201 dni Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8116
Ja też nie, dlatego lece testo non stop od paru lat, w róznych dawkach, ale jak koles pisze że chce wakacyjnie, na libido ,samopoczucie,itp to mnie bawi, bo jak poleci te 3 -4 m-ce,zrobi odblok , to max po 2-3 m-cach zapragnie poczuć się jak młody bóg i wruci do tescia,tylko wtedy będzie sie musiał liczyć z tym że, zaczną sie wachania nastrojów,libido,itp i dojdą badania, sprawdzania, prolki,estro, modyfikacje co mam brac, może exe a może ari . cabaser, albo bromergon itp.Dlatego jak ktoś chce wakacyjnie to odradzam,ewentualnie metaaaaa i tyle, takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1479 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15742

TRANCE
4
LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14124 Napisanych postów 234146 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1092576
żadnych rozpisek bez ankiety działu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Do mnie piszesz,przecierz,nie dałem żadnej rozpiski??????
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
adrian adw
Do mnie piszesz,przecierz,nie dałem żadnej rozpiski??????

a czy ja skasowałem twoja wypowiedź ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to skoro nie masz badań sprzed cyklu to już ich nigdy nie będziesz robił?pisałem ci jakie badania zrobić to ty się uparłeś kupować kolejne ia tylko nie wiem w jaki celu?? OOOOOOOOOco chodzi nie rozumię,jakie badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan