SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Zrobić coś z niczego.. MaSa by akk0 - podsumowanie str.26!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
czytam, czytam, ale trzeba mieć czas na zabawy w kuchni, a ja go za wiele nie mam, posiedzę jutro albo pojutrze to coś pomyśle :) pozdro i dzięki!

pije białko na noc i spać, rano do pracy, dobrej nocy.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
akk0 stosowałeś kiedyś dietę, że nie "wytrzymujesz" tygodnia? Co do czasu zawsze robię jedzenie na cały dzień i zajmuje mi to max 30-40 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
No zgadza sie Czas to nasz wróg ale tak jak mówi debee przygotuj sobie od rana kilka posiłków albo jak bedziesz miał czas tak żeby później tylko podgrzać:) Na pewno sobie poradzisz! Dobranoc

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
nie wybrzydzaj tylk ojedz co masz :D raz na test zrob co ja i tyle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Volt coś Ci się pomyliło,

8 całych jaj i 88t?
skąd Ty to wziąłeś?

ja dziennie jem 550g. jaj, ważę zawsze po obróbce,
to wychodzi jakieś 12 jaj(nie sklepowe) czyli nie całe 60g tłuszczy,

smażąc jajecznicę czy omlet dużo wody odparowuję,
zapewne ważysz przed i ze skorupkami


Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2010-05-09 23:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
może byście skończyli syfić temat gadaniem o jajkach?
akk0 szamaj a nie gadaj jak się przyłożysz do tego testu to będą postępy Powodzenia

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
akko jeśli chodzi o posiłki to ważne są tylko składniki ,ja tak często mam ,że zajrzę do lodówki patrzę co jest i włączam wyobraźnie ,czasem coś wyjdzie a czasem nie i wtedy zamiast do żołądka jedzenie ląduje do kibla xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Piter produkty spożywcze waży się przed obróbka termiczna, z wliczonymi odpadkami (w zależności od produktu różny procent - typu skórka z banana, skorupka z jajka)

I trzeba też pamiętać o tym, że występują straty składników odzywczych w czasie obróbki (~10% białek)

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Siemanko, wróciłem z pracy, jem posiłek przedtreningowy i śmigam na siłkę, dziś pierwszy trening 15stek, zobaczymy jak pójdzie.

debee kiedyś miałem dietę, wtedy jakoś miałem większy zapał bo 3małem ją dosyć długo, wiesz to chyba nie chodzi tu o czas, tylko o urozmaicenie tej diety, najpierw mi zbrzydły płatki owsiane, teraz chleb razowy, nie widzę innego wyjścia jak rozpisać dietę różną na przynajmniej 2 dni, wtedy powinno pójść łatwiej? Kupiłem dziś kompleks witamin w aptece, może to ich było brak w mojej suplementacji diety i stąd te chwilowe zniechęcenie

Wojtas2010, slayerek01, Habrul, Dziadi dziękuje za wsparcie! to dużo daje.



ps. nie przeszkadza mi ta rozmowa o jajkach

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Obetnij węgle jak cie zalało 3cm w pasie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DORIAN XTREME PUMP + Oro Strong???

Następny temat

Białko czy węglowodany

WHEY premium