SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Masa 1-sza klasa! - pods.str.27!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
a co do tych omletow i chlebow , polecam placka z jajek i platkow crunchy . ubijasz jajka wsypujesz crunchy i wylewasz to na patelnie maly gaz pod pokrywka przerzucasz , i smarujesz dzemikiem , za***ista sprawa smak nie do znudzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
hehe :D bede kombinował z tym plackiem :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
i najfajniejsze jest to ze mozesz zmieniac sobie smaki dzemow i jest ciekawie!:) kurcze myslalem ze mam zdjecie tego placka.. ale wykasowalem:( bedziesz mial problemy z poczatku zeby go przerzucic nie rozwalajac , ale jak na malym gazie go potrzymasz to sie ladnie zetnie , i potem dwoma szerokimi lopatkami go podniesiesz , !!gwarancja dobrego smaku!! moja mamusia tez je czasami ze mna na sniadanie:DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 5g creatine + 3 jaja + 2 platerki sera tostowego + 15g oliwy z oliwek + 200g chleba żytniego
2. zapiekanka mamuśki (ziemniaki, mięso, jakis sos) + warzywa
3. zapiekanka mamuśki (ziemniaki, mięso, jakis sos) + warzywa
4. 5g creatine + 100g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + warzywa

Śniadanko :D




Zapiekanka, palce lizać ;D




>> KOMENTARZ <<

Dziś dzień wolny od treningu, i bardzooo LUŹNA DIETA, moża powiedzieć że prawie jej brak :P mama zrobiła pyszną zapiekankę więc po 9 dniach ścisłego stosowania się do diety pozwoliłem sobie na poruszenie kubków smakowych :). Jutro czekają mnie plecy i biceps, przygotowuje się psychicznie Dziś cały dzień lenistwa i nauki, więc uwierzcie że nie ma co więcej opisywać xD. Zapraszam do komentarzy ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
plecy i biceps.................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
fokus co oznacza twoja wypowiedz ?:D ja akurat nie lubie zbytnio robić bicepsa :P najbardziej lubie katowac klate i nogi :P

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
mi nie podchodzi robić biceps przy plecach cZy tricyngiel przy klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 3 jaja + 15g oliwy z oliwek + 200g chleba żytniego + warzywa
2. 100g makaronu durum + 100g cyca + 25g orzechów włoskich + warzywa
3. 5g creatine + 100g ryżu + 100g cyca + warzywa
4. 30g PROTEIN + 65g CARBO + 12g oliwy z oliwek
5. 5g creatine + 200g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + warzywa

Ostatni posiłeczek, innym nie miałem jak pstryknąć foteczki :D




>> KOMENTARZ <<

Po pierwsze przepraszam, że dodaje wypiske z wczoraj, dopiero w dzień dzisiejszy. Wczoraj miał odbyć się trening pleców i bicepsa, ale wczoraj musiałem wyjechać, nie z mojej winy... Więc wczorajszy dzień był dniem bez treningowym, oczywiście z dietką, a dzisiaj zrobię trening planowany na wczoraj, a jutro barki :) To tyle, oby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-11-13 13:31:39

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 3 jaja + 15g oliwy z oliwek + 200g chleba razowego z słoncznikiem
2. 100g makaronu durum z kapustą i grzybami + 25g orzechów włoskich
3. 5g creatine + 100g ryżu + 100g cyca
4. 5g creatine + 20g PROTEIN + 65g CARBO
5. 100g ryzu + 100g cyca z platerskiem sera tostowego (dla smaku)
6. 100g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + warzywa

Śniadanko :), nie mam wiecej fot bo bateria w aparacie siadła :/




>> TRENING <<

- podciąganie na drązku 12,10,10,8
- martwy ciąg 12(60 kg),10(70 kg),8(90 kg),6(100 kg)
- wioslowanie 12(40 kg),10(42,5 kg),10(45 kg),8(47,5 kg)
- sciaganie wyciagu górnego do pleców 12,10,8,6

- uginanie z sztangą stojąc podchwytem 12(22,5 kg),10(25 kg),8(27,5 kg),6(30 kg)
- uginanie hantlami chwytem mlodkowym siedząc 15(11 kg),12(11 kg),10(11 kg),8(15 kg)

>> KOMENTARZ <<

Dzisiaj jedno dniowy poślizg o czym wspominałem w poprzedniej wypisce, więc plecy wyjątkowo w piątek. Powiem, że dzisiaj bardzo ładnie poszło.

Martwy ciąg pierwsze 2 serie bez żadnego wysiłku. 3 seria, lekko sprawiała problem, a 4 jeszcze z zapasem. Nie chce szaleć z obciążeniem na plecy, wole wykonać prawidłowy ruch techniczny :) bede dokładał na plecy z głową, bo znam 2 osoby co tej głowy nie miały a jedna z nich nie może nawet dobrze chodzić, o bieganiu nie wspominając...

Biceps poszedł niezwykle dobrze :D nigdy nie lubiłem, i nie lubie robić bicepsu, nie wiem dlaczego :P ale dzisiaj udane serie, bardzo dokładne, i obciążenie też nie najgorsze.

To tyle jeśli chodzi o trening, do tego w 2 posiłeczku, mała odmiana, makaronik z kapustą i grzybami (moja ulubiona potrawa). Mamuśka zrobiła, nie mogłem odpuścić :). Zapraszam do komentarza :)

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-11-13 20:30:59

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
w 2 posilku brak bialka ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawienie suplementów - MEGA KOP! - czy warto ?

Następny temat

Pytania od początkującego

WHEY premium