SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Damian jak trening klatki ?
napisz czy to czy na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
na gg bede dzis dopiero po 22 , badz to pogadamy bo dawno cos Cie nie widzialem

a wypiske leniu masz kilka stron wczesniej + filmik
robilem tak jak mowiles dokladnie , bylo za***iscie klata cala na maxa popuchla pieknie

*************************************************************

No wreszcie w domu
Zabieram sie za przed ostatni posilek, zmixowaneowsiane owsiane z bialkiem oliwa i woda




Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-04-30 22:47:39

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
pitt widac roznice, jak chcesz i przypilnujesz michy to masz efekty ale ogolnie to jestes caly czas maly jak na twoj wzrost to brakuje duzo kg , masuj dalej nie odpuszczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
nie ciezar sie liczy a technika panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
e-lite mozliwe ale przy robienu bicepsu przy wielostawowych ćwiczeniach należy dowalić ciężaru ile tylko można i nie są to tylko moje wymysły ale trenera z 30 letnim stażem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
wlasnie o biceps mi chodzilo

aczkolwiek w kazdym cwiczeniu jak dodasz ciezaru i zgubisz technike to zbyt wiele nie osiagniesz, bynajmniej tak u mnie bywa

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-05-01 17:03:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
sa cwiczenia gdzie tzreba miesien wyizolowac jak sie tylko da i kwestia ciezaru schodzi gdzies dalej np na biceps etc , a sa gdzie tzreba postawic na ciezar (oczywiscie ma to nadal wygaldac jak cwiczenie a nie jakies dziwactwa z ciezarami) np na plecy i o tym wszyscy piszemy za wyjatkiem Manka

Wlasnie wypilem porcje KO + caps Atro
Wbije Em i jazda z nogami

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
spojrz na swoje siady, o kt pisal Ci Body Line (w co Ci idzie) nie ja-cwiczenie zlozone Zreszta i tak zycie zwerifikuje to co ja i wy piszecie. , wiec nie am o co sie sprzeczac

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-05-01 19:45:35

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
** TRENING **

Uda:
- przysiady - 10*83kg / 10*83kg / 8*92kgkg / 8*92kg / 5*92kg

- prostowanie nog w siadzie - 4s*12-10powt (65kg)

- uginanie nog w lezeniu - 5s*12-10powt (45kg)

Lydki:
- wspiecia na palce w staniu - max*110kg / max*120kg / max*100kg

Brzuch:
-spiecia + unoszenie nog w zwisie na drazku - 2 super serie

Ostatni trening:
https://www.sfd.pl/TEST:_Ja_wam_pokaze...i_nie_ma_srania_C_-_Pitt_Bull-t397422-s46.html


Komentarz:
Dzis jak juz pisalem wczesniej wpadl do mnie Mateusz (em), ja sobie robilem nogi a on ramiona. Trening petarda jakich malo , oby do konca byly takie treningi jak dzis. Troche sie usmialismy ale to co mielismy zrobic zrobilismy Najfajniej bylo jak mi cale spodnie popekaly przy robieniu siadow HAHAHAHA pozniej sie ze mnie smial
Pomogl troche w siadach i wydaje mi sie ze dzis juz duzo lepiej to poszlo
Nie bede sie rospisywal wiecej , reszte daje nizej

Filmiki:

Siady 5x 92kg
http://pl.


Na koncu pekly mi spodnie , to ten taki dzwiek "pukniecia" i nie chcialem robic dalej bo sie rozproszylem

Prostowanie Nog w Siadzie - 65kg x11.5 + bonus %)
http://pl.



Wspiecia na palce 19x120kg + bonus %)
http://pl.



Mateusz i jego biceps
http://pl.



Potreningowy Nectar:




Moja lydka %)







Troche przypinek Mateusza ;d







No to na tyle Skonczylem jesc potreningowy , mixuje owsiane z bialkiem i lece do kumpla na film
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Prostowanie Nog w Siadzie podoba mi sie tez tak m,usze robicładnie!!

wspięcia na palcach dobrze nie widzę ale chyba walisz za dużo kg i źle robisz chyba...moim zdaniem powinieneś na jakąś 1 sek ustać na tych palcach a chyba tego nie robiłeś

fajne klimaty masz na siłowni tylko ćwiczcie a nie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium