SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Saib,pisalem o śmialym dowalaniu z powodu tego, ze pomimo iz nie robisz aerobow, nadal nie ma problemow z zalewaniem.
Imho wiec Twoje zapotrzebowanie jest wyższe niz wynika z obliczeń.
Wszyscy jestesmy podobni lecz nie tacy sami!
Co do stopniowania to oczywiscie jak najbardziej sie zgadzam

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
elim
zrob przerwe
ustabilizuj metabolizm i ruszaj dalej
po prostu organizm sie przyzwyczail do tendencji spadkowej i coraz trudniej bedzie Ci cokolwiek zmienic
efedryna bylaby tu pomocna pytanie tylko na jakim poziomie ustabilizuje sie metabolizm po jej odstawieniu (czy bedziesz dalej ciezko trenowal po osiagnieciu celu, biegal, trzymal diete itd ?)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Elim: BPL-G ma rację.
Poczytaj i sam zdecyduj.
Ja byłbym najpierw za czymś 'lżejszym' bez efki.

r4q: dobrze o tym wiem, ale po prostu to dla mnie dziwna sytuacja. Jem już ok 2800 kcal, a widzę, że dołożenie jeszcze 100-200 nie spowoduje raczej otłuszczenia... imo to zasługa Thermala - ładnie podkręcił metabolizm, ale cieszę się.

Bez kitu, przed wakacjami, na rzeźbie, po zjedzeniu czegoś słodkiego, czy przesadzeniu z węglami na drugi dzień byłem zalany wodą i wyglądało to tłuściej. Teraz czegoś takiego nie zauważam... i super. Mogę wreszcie jeść jak człowiek, a nie jak wróbel...

FU: racja!

***

Właśnie wszamałem worek ryżu ze 150g piersi, a do tego mizerię, do której dodałem 14g oliwy. Nieźle zapycha mnie taki zestaw.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
To masz malutki brzuszek ;-P

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Zapomniałem dodać,
że to był worek... po ziemniakach.


Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
skoncz ******lić o tej genetyce bo sie doCiebie przejade i Ci ***ne...






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
saib na serio tak liczysz te 14g oliwy?
Ja jak sobie przyrządzam posiłek, to raz naleje np. 43, raz 41 ale nie trzymam się, aż tak sztywno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1552
Witam Saib!
Sledze od czasu do czasu relacje.
Ogladalem filmiki i jedno mnie zdziwilo-sposob podciagania.
Sam robie podciagania,dlatego interesuje mnie jaka technika jest najlepsza.Wodyn Ci to polecil?
Podciagam sie szeroko nachwytem,do karku.Ostatnia seria do pasa 20kg(sam waze 99kg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
witam, ...
saib mam pytanie dot. thermala, lecz nie tego blasta ;) czy jesli po uzyskaniu rezultatow, zrezygnuje z niego i ze wszystkich supli zachowujac sprawnosc fizyczna i diete, to czy nie bedzie skutkow ubocznych...
a takze, czy jesli juz jakies 2-3 mies. po odlozeniu supli i rygorystycznych zasad diety, wtedy moga sie pojawic ?

pzdr, dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skad saib ma wiedziec. to ze u niego sie nie pojawia to nie znaczy ze i nikogo sie nie pojawia. thermal oparty jest na efedrynie, poczytaj sobie o niej. wiekszosc krajow z w miare rozsadnymi wladzami odpowiednio uregulowala rynek efedryny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium