SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dochodzą, ale to niepełnowartościowe białka.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
No i po weekendzie.
Odwiedziłem Agatkę i ustaliliśmy, co ostatecznie wejdzie w skład naszego zamówienia ze Sklepu SFD, jako, że ten oferował najlepsze ceny na suple/odżywki, które są nam "potrzebne".
Będzie paka za grube miliony (stare hrhr) i oczywiście większość kosztów pokryję ja.

Muszę podrzucić dane Kogutowi i pocisnąć go na jakieś gratisy, jak zawsze, heheh.

Przygotowałem już prochy i karteczkę z ciężarami na jutrzejszy trening.
Za godzinkę wypiję białko z oliwą, łyknę ZMA i pójdę spać.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Uchylisz rabka tajemnicy jak bedzie wygladal kolejny cyklon?

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
ktorego Thermala uwazasz za mocniejszego Pro Evolution czy Blast Extreme ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
pewnie jak paka przyjdzie to się pochwali hrhrh

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Lista zakupów poszła do Koguta. Mam nadzieję, że jutro da radę to wysłać, a ja zrobię przelew, czym prędzej. No i zacznie się oczekiwanie na sporą paczkę, czyli to, czego najbardziej nie lubię, heheh.

***

Duster: dwa stacki + NAG (WODYN polecił, więc spróbuję) + dodatki, tj. stała suplementacja. Do szczęścia będzie brakowało mi tylko gainera, a zostało mi niewiele carbo, więc pewnie w trakcie cyklu będę musiał dokupić.
Dokładne info... po rozpoczęciu testu, czyli najprawdopodobniej po tym tygodniu.

MARCINSZ: oba są bardzo mocne i nie dla każdego. Jeśli Twój organizm dobrze reaguje na efedrynę, to polecam Blast Xtreme. Jest zdecydowanie mocniejszy, o czym mówi już sam skład, m.in. 32mg efedryny w kapsułke, a nie 20mg jak w przypadku Evolution.
Używałem ich, co prawda, do innych celów, ale teraz, na masie, jedząc spore ilości kcal, tzn. dużo większe, niż kiedykolwiek, utrzymuję bardzo dobry poziom tłuszczu i nawet odstępstwa w postaci lodów, pizzy, czy typowo domowego żarcia nie powodują, że od razu podlewa mnie wodą, czy, po paru takich odskoczniach, powoduje przyrost w pasie.

susik_89: tak będzie najciekawiej.

***

Wykąpany, ogolony... idę spać. Jutro na 8:50 do szkoły i 7 lekcji. O 16:30 trening 15B, pierwszy z trzech ostatnich w tym teście.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
### LICZBA ODCZYTAŃ TEMATU PRZEKROCZYŁA DZIŚ 80000! ###

Po cichu liczę, że po ukazaniu się podsumowania będzie 100000...

Dziękuję wszystkim codziennie odwiedzającym mój test!
Bez Was to nie miałoby sensu!

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Saib__
Znowu nadrabialem zaledwie dwu dniowe zaleglosci przez jakeis pol godziny. Musze wpadac, czesciej zebys dobil do tych 100 000, bo tez mysle, ze by fajne to bylo. Super sprawa z tym filmikiem z przysiadami, bardzo elegancko sie to prezentuje.

WODYN
SOG juz nie wchodzi niestety.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile ci do konca testu zostalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Masz szczęście że podziekowałeś ... bo już tam do ciebie chciałem jechać ... Jak przyjdzie paczunia zapodaj fotki towaru jestem ciekaw co tam sobie sprawiłeś na kolejny cyklik Kozaku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium