Temat został odczytany 420 razy

Tłuszczówka - wasze zdanie, opinie. Ktoś z was stosował?

zgłoś naruszenie
  • Lutz
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 9
  • Na forum: 56 dni
  • LPA: 52
Co myślicie o diecie tłuszczowej? Czy ktoś z Was zrobił na niej formę sylwetkową? Czy gra jest warta świeczki?

1484247458000
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

Indywidualne plany dietetyczne i treningowe

• 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
zgłoś naruszenie
  • kabo9
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 6163
  • Na forum: 4 lata
  • LPA: 202113
  • Status: Znawca
dieta jak każda inna, można na niej zrobić formę i spyerdolić też idzie, tak jak na każdej diecie trzeba ją trzymać, mówi sięże ona więcej wybacza ale to nie jest do końca prawda
prawdą jest że może być łatwiejsza do zaplanowania, bo pieczesz kilo karkówki, do tego kupa warzyw, kilka jajek i voila

ja zrobiłem formę chyba 3 lata temu na tłuszczach i było ok, ale 2 i rok temu zrobiłem jeszcze lepszą na węglach i teraz tego się trzymam
zajrzyj do dziennika maceek - on jedzie cały czas na tłuszczach i forma zacna

ale jak nie spróbujesz sam to się nie dowiesz, bo wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji,
Dziennik Treningowy:
[http://www.sfd.pl/DT_kabo__get_big_but_not_like_a_pig_spis_treści_str_1_-t1062164.html]
1
1484294234000
zgłoś naruszenie
  • Gwid
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 6778
  • Na forum: 3 lata
  • LPA: 68929
  • Trenuje: 3 lata
Lutz napisał(a):

Co myślicie o diecie tłuszczowej? Czy ktoś z Was zrobił na niej formę sylwetkową? Czy gra jest warta świeczki?

wielu ludzi tutaj z niej korzystało i na różnych etapach przygotowania. sylwetkowo jak ważysz tyle co Robert Piotrowicz i masz masę mięśniową zrobioną na węglach to się nada na redukcję.

ekspert od tego tutaj to magor ale ostatnio go nie ma, korzystali z tego xzaar i ronin na pewno ale żadnemu z nich nie zależało na sylwetce a na wynikach.

napisz coś więcej co chcesz za jej pomocą osiągnąć?

pozdro
1
1484295059000
zgłoś naruszenie
  • ojan Jan Olejko
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 11328
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 80077
  • Status: Specjalista
  • Trenuje: zacząłem od 1963 roku
Lutz napisał(a):

Koledzy mają rację.
Poza tym ankieta się kłania.
1
1484296411000