SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybko zrzucic z uda i d....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54
jak najszybciej zrzucic troszke kilogramow z 4 liter i łód.
To mnie w pierszej kolejnosci interesuje.
Nie potrzebuje rad jak zrzucic z brzuszka czy cos...

Potrzebuje mega szbyko zrzucic troche z uda i 4 liter ;)
Zalezy mi na calosci oczywiscie ale to jest mega pilne i nie pytajcie dlaczego :P

Co polecacie ???

Aha co oznacza mega sszybko .... tydzień ... ale kazdy cm sie liczy

Co w tej chwili jadam...
Snidanko - bez chleb... zazayczaj wednilnki, kilbaski jakies , ewentualnie jajeczniczka - ok.g 10.00
Obiad - kasza gryczana z miesem i sosikiem ... mam na 3 dni :P ... pozniej nie wiem co .. cos polecicie ? - ok g. 15.00
Kolecji - nie jadam -

Biegam codziennie 4 km wieczorkiem ok g. 20


Jestem laikiem w odchudzaniu wiec wybaczcie pytania :P

Kiedy spozywac sniadanie ??? Gdy sie wstanie czy troszke pozniej

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 82

Wzrost: 165

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 94

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ???

Aktywność w ciągu dnia: siedzacy tryb...

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: wieczorkiem biegam 4 km

Odżywianie: no fastfoodziki byly... slodyczy nie jadalem z zasday chyba ze ochota mnie naszla ale zero ograniczen... obecnie

Snidanko - bez chleb... zazayczaj wednilnki, kilbaski jakies , ewentualnie jajeczniczka - ok.g 10.00
Obiad - kasza gryczana z miesem i sosikiem ... mam na 3 dni :P ... pozniej nie wiem co .. cos polecicie ? - ok g. 15.00
Kolecji - nie jadam -


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: ogolnie zlota rybka zawsze bylem

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wiem czy jest na to czas ;/

Stosowane wcześniej diety: ograniczenie jedzenia

Typosfera.pl - forum sportowe , typy sportowe, konkurs z nagrodami na SUPER TYPERA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54
ja rozumiem jakbym wrocil po miesiacu 2 .. ale po roku.... stary przez tan czas tyle sie moze zmienic w sposobie zycia... co jednak nie zmieni faktu ze na pewno lepiej sie czulem przy tych 75 kg... ale spoko zbiore sie w tydzien i 75 jak bank bedzie....

Typosfera.pl - forum sportowe , typy sportowe, konkurs z nagrodami na SUPER TYPERA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Nie dasz rade zżuć tylko z ud i D**y jak już to Ci poleci z całego ciała...

po 1 poczytaj posty podwieszone
po 2 jedz 5-6 posiłków w odstępach 2-3 godz
po 3 wykonuj aeroby (bieganie,jazda na rowerze,skakanka itp.)

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Przy tym wzroscie taka talia znaczy sie ,ze jestes poprostu gruby.

Ogolnie nie masz szans zrzucic sporo w tydzien, w 2-3 miesiace moze.

No chyba ,ze bys amfetamine codzinnie ladowal i biegal to pewno bys stracil

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54
No szczuplty to ja nie jestem.. ale moja bbudowa tez jest zwiazna z kiedys tam uprawianym sportem.. szczegolnosci nogi mam umiesnione... ale tluszczyk tez sie zadomowil ...

a co powiecie nad tym zeby przez tydzien sie zuplenie GLODZIC
tak wiem glupota... ale musze koniecznie zrzucic do przyszlego poniedzialku z 4 KG

pozniej przejde na diete juz powiedzmy bardzij rzeczywista....

funkcjonowalbym na wodzie mineralnej i ewentualnie jakies multiwitaminy .. do tego bieganie wieczorne .. w mare sil bo na pewno nie bedzie ich bez jedzonka....

wiec jak wytrzymac na plynach jedynie tydzien ????
co pic przez ten czas ...

Typosfera.pl - forum sportowe , typy sportowe, konkurs z nagrodami na SUPER TYPERA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Żadnej głodówki, na szybko to się dzieci robi..

Wszystko stopniowo, ułożyć dietę, dodać aeroby i najlepiej siłownie

tyle Ci można doradzić na tym etapie

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54
niestety nie ma na to czasu
musze zgubic jak najwiecej w tydzien !!!!

Typosfera.pl - forum sportowe , typy sportowe, konkurs z nagrodami na SUPER TYPERA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Zrobisz swojemu organizmowi straszną krzywdę, później to się odbiję i będziesz żałował, zdecydowanie odradzam takiego posunięcia.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
4 kg w tydzien, nic prostszego. Uprawiales sport i nie wiesz, jak to sie robi ? Dieta ketogeniczna. Przeszukaj forum. Odwodnisz sie i kg poleca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
musze zgubic jak najwiecej w tydzien !!!!

Ku**a kolażanka z liceum ma do Ciebie przyjechać czy jakaś dziewczyna ? czy ki ch*j a może się założyłeś że jeśli zżucisz więcej niż 4kg w tydz to Ci laska da d**y ^_^ ... weś sie człowieku ogarnij... głodówka odpada... a swoją drogą powiedz nam dlaczego 4 kg i dlaczego tydzień ?

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Bolek co innego w sposob fachowy pod okiem trenera, i pewnych srodkow, odwadniajacych orgaznim, a co innego w sposob, ktory Ty zamierzasz preferować, polęca CI mięsnie a nie tluszcz, pozatym szybko odczujesz skutki tej głodówki, wybór należy do Ciebie zrobisz i tak po swojemu.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bebz, facet sie pyta jak zrzucic jak najwiecej w tydzien, a ja mu odpowiadam, nic wiecej...
Ja takich glupot nie robie, ale sa ludzie 'gotowi na wszystko' i ani Ty, ani ja nic tu nie wskoramy...
Ta, dieta i tak jest lepsza od glodowki, bo przygotowuje organizm na odwodnienie itd...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-07-08 16:24:59

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-07-08 16:25:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięta?

Następny temat

Uważajcie na picie wody z kranu

WHEY premium