SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szybkie przybycie masy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1811

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 203
Witam !

Odrazu na wstępie mówię że nic ćwicze i nie jara mnie siłownia, poprostu niemam na to czasu, źle się czuje ze swoją wagą, jem ile mogę i nic nie mogę przytyć mimo że jem regularnie.

Proszę was o pomoc, nie zamierzam czytać komentarzy nie na temat lub innych idiotycznych które odsyłają mnie do google, ponieważ strony z googla przekierowują mnie do innych stron w których to użytkowników przekierowują do google.

Poprostu proszę was o podanie mi które odżywki będą najlepsze do spożywania tuż obok posiłków i które będą efektywniejsze tak żeby przytyć w dość szybkim czasie troszkę kilo, tak jak powiedziałem nie ćwiczę i nie będe stosowal zadnych diet czy silowni poniewaz nie mam na to czasu, ochoty itp, tylko chce poprostu przytyc.

Chodzi mi o jakies gainery lub inne podobne produkty.

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11
Bez urazy bo nie chce nikogo obrażać... ale... w takim wypadku możesz sobie tylko chcieć przytyć.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 203
Rozbraja mnie to że ci co wpieprzają tyją, a ja próbuje i nic... natomiast ci co chcą schudnąć też muszą się męczyć...
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2478
nie musisz brac odzywek zeby przytyc, jak zalezy Ci na zalaniu to jedz duze ciezkostrawne kolacje przed samym snem i ogolnie duzo w ciagu dnia no chyba ze liczysz ze miesnie Ci od samego jedzenia beda rosnac, to zapomnij.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koledzy jak bym chcial sie rozbudowac, w sensie miesnie to bym cwiczyl, mial diete itp, nic z tych rzeczy poprostu chce przytyc, jestem za szczuply, zle sie z tym czuje, jem na noc, jem duzo tlustych rzeczy i nic...
A kiedys cos przeczytalem ze gainer mozna stoswac do uzupelnienia pomiedzy posilkami, wiec moze on byl by dobry aby w jakims czasie przybrac pare kilo ?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to kup i sprobuj
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wgw ale który gainer bądź coś innego polecasz ? Tak żeby jak to nazwałeś "sie zalać" Tak żeby poprostu waga się ruszyła o kilka kilo... Naprawdę jest mi trudno przytyć bo niestety tak już w rodzinie wszyscy tacy szczupli, a na dłuższą mete to jest męczące bo we wszystkich wyglądam jak by coś na mnie wisiało itp, spodnie trudno kupić, mam 173 wzrostu a waże 56kg... chciałbym z 60+
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jezeli chodzi o marke gainera to raczej nie bedzie mialo wielkiego znaczenia, aby mialo kalorie. Masz problem natury genetycznej a pewne rzeczy w tym przypadku po prostu jest bardzo cieeeżko przeskoczyc. Moj kolega (185cm 66kg) jadl tlusto, niezdrowo, wszystko i wszedzie i waga ani troche mu nie chciala drgnac
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam dokladnie ten sam problem, jem ciągle, na noc... tłuste rzeczy, i nic... :s
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 809 Napisanych postów 4179 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107463
Jesz ciężkie kolacje, ale co wcinasz w środku dnia? Może po prostu posiłki są za słabo objętościowe? Jedz 2 razy dziennie 200 g wieprzowiny i 100 g makaronu, jedz całą pierś kuraka z ryżem i sosem śmietanowym, na śniadanie omlet z ryżem. Nie wchodzi tyle żarcia? Robisz szejki: mleko, owsiane, jajka, twaróg, orzechy, pijesz i już masz kalorie. Posiłki powinny być pełnowartościowe, a nie 2 snickersy i 4 kanapki. Jedz 5 posiłków dziennie, 2 worki ryżu, 400 g mięsa dziennie, sporo jajek i twarogu, i nie ma bata, żeby nie poszło.
Zamiast też samego chleba z masłem robisz w domu tosty z serem żółtym, musisz go dużo jeść, po kilka plastrów na kromkę, podniesie to kaloryczność

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-02-19 14:00:41

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32781
Wybacz ale nie widzę najmniejszego sensu umyślnego zalewania się tłuszczem, wyobraź sobie że przytyjesz 5kg tłuszczu (bo właśnie to chcesz zrobić) a na brzuchu przybędzie sporo centymetrów a reszta zostanie taka sama zbędny balast, uważam że stosując wysoko kaloryczną diete szybciej byś nabrał masę ćwicząc a jeżeli nie, to wpadło by trochę siły a domyślam się ze by się przydała, możesz trenować w domu, na początek obciążeniem własnego ciała, lepiej poświęcić godzinę na trening w domu i zadbać o swoje zdrowie niż bezmyślne siedzenie przez komputerem no a taki gainer to to samo co jedzenie które masz w lodówce (mięso+ryż) tylko bardziej szkodliwe i strata kasy dla osoby z twoim podejściem, jak chcesz zrobić to co napisałeś nakupuj sobie śmieciowego żarcia i rośnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 86kg

Następny temat

Jak traktowac kalorie?