SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 541032

napisał(a)
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 10846 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153983

UFC.com

Dana White stwierdził, że walka Tyron Woodley vs. Rafael dos Anjos „jest do zrobienia”

Bardzo możliwe, że Rafael dos Anjos doczeka się walki o tytuł wagi półśredniej z mistrzem Tyronem Woodleyem o którą zabiega już od pewnego czasu.

Prezydent UFC, Dana White po pierwszej gali w tym roku UFC Fight Night 124 powiedział w rozmowie komentatorami Fox Sports 1, że spodziewa się walki między dos Anjosem a Woodleyem, jednak mistrz musi dojść do pełni zdrowia po operacji ramienia. Więcej

Michał „LORD” Oleksiejczuk o swoim debiucie w UFC, walce z Gokhanem Saki i planach zdobycia mistrzowskiego pasa

Obszerny wywiad z Michałem „LORDEM” Oleksiejczukiem (13-2), który zadebiutował w grudniu w organizacji UFC na gali UFC 219 pokonując przez jednogłośną decyzję Khalila Rountree.

W wywiadzie tym Michał omawia bardzo dużo ciekawych kwestii związanych m.in. ze swoją karierą w MMA oraz organizacją UFC zapowiadając , że w ciągu trzech lat zostanie jej mistrzem, walce z Gokhanem Saki oraz wielu innych interesujących rzeczach.

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-01-15 17:58:21
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2604 Napisanych postów 14615 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 95407
Ferguson vs Nurmagomedov musi być o prawdziwy pas. Jestem fanem McGregora, ale to jest już jakieś nieporozumienie, jeśli nie chce walczyć w tej połowie roku to nie może dalej być mistrzem w tej wadze, proste.
Ja mam i tak przeczucie, że Conor zamiast walczyć o pas zawalczy trylogie z Natem w 155 albo w 170.
Z GSP czy z Woodleyem na bank nie zawalczy, bo najprawdopodobniej srogie baty by dostał i jego akcje mogą pójść w dół.
Holloway w 145 to imo gorsze zestawienie niż Diaz czy Ferguson dla niego, Holloway teraz to maszyna i jest wyższy, Conor też dawno wagi nie robił. Imo jakby Edgar pokonał Maxa (w co nie wierzę) to Conor chciałby walczyć z Frankim.
McGregor ma bardzo dużo opcji, oby tylko boksu nie wybrał, w MMA będzie mnie chyba każda walka z jego udziałem ciekawiła.
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1196 Napisanych postów 5309 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 362382
Kowalkiewic vs Felice Herrig na UFC 223. Karolina jest według mnie faworytką. O wiele lepsze dla niej zestawienie niż Jessica Andrade (kiedyś planowali)
1

Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 10846 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153983
Zdecydowanie rywalka do ogarnięcia dla Karoliny. Herrig wydaje się mniej niebezpieczną rywalką niż Andrade, ale to wciąż mocna zawodniczka. Ostatnio prosiła UFC o to, by dali jej jakąś topową rywalkę i dostanie Karolę.

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-01-15 21:59:24
napisał(a)
Ekspert

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Dana White wyjaśnia dlaczego chce doprowadzić do walki Amandy Nunes z Cris Cyborg

Wszystko wskazuje na to, że w kwestii kolejnej walki mistrzyni wagi piórkowej UFC Cris „Cyborg” Justino, Dana White pozostanie przy swoim stanowisku zestawiając jej walkę z mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes.

Prezydent UFC powiedział po ostatniej walce Justino z Holly Holm na gali UFC 219, że był na wczesnym etapie zestawiania następnego pojedynku dla Nunes ze zwyciężczynią walki Cyborg vs Holm, czyli walki mistrzyni kontra mistrzyni. Więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1196 Napisanych postów 5309 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 362382
100% zgadzam się z Daną, nareszcie jakaś dobra decyzja. Mam nadzieję, że Cyborgowa nie będzie uciekać przed Nunes jak Dj przed TJem.

Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

Dieta niskotłuszczowa to dobry pomysł? Zasady, zalety i wady Dieta niskotłuszczowa to dobry pomysł? Zasady, zalety i wady Martwy ciąg - 8 korzyści wykonywania martwego ciągu Martwy ciąg - 8 korzyści wykonywania martwego ciągu 6 powodów aby spotykać się z dziewczyną, która też trenuje! 6 powodów aby spotykać się z dziewczyną, która też trenuje! Dobre i złe produkty żywnościowe - nabiał, olej kokosowy, kawa i inne Dobre i złe produkty żywnościowe - nabiał, olej kokosowy, kawa i inne Regulacja hormonalna łaknienia i otyłości - leptyna, rola i wydzielanie Regulacja hormonalna łaknienia i otyłości - leptyna, rola i wydzielanie Termogeneza i termogeniki, sposób na szczupłą sylwetkę Termogeneza i termogeniki, sposób na szczupłą sylwetkę Brytyjski żołnierz, który stracił nogę i się nie poddał! Brytyjski żołnierz, który stracił nogę i się nie poddał! Kluby Jatomi Fitness znikną z mapy Polski Kluby Jatomi Fitness znikną z mapy Polski