SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Mnóstwo kontuzji kolan też robi swoje tj jak Shogun może nie robi tyle cardio co wcześniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to źle mikel tą walkę pamiętasz, Pettis pewnie i tak wygrałby na pkt nawet jakby go nie skończył. Ja od zawsze jestem fanem talentu Hollowaya, imo może spokojnie być mistrzem, ale pytanie czy teraz. Skillowo obaj są bardzo zbliżeni, Pettis większe doświadczenie, ale trochę już zniszczony kontuzjami. Z USADĄ to ciężko powiedzieć, przegrać z RDA, Barbozą i Alvarezem to nie wstyd i przegrywał tylko przez decyzje. Pettis to prze kot w stójce i na glebie a Holloway zapasów nawet pewnie nie użyje. Imo będzie wojna w stójce a skoro 3 rundy to Pettis przez decyzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zmusiles mnie do ogledniecia walki jeszcze raz, mam nadzieje ze pokaza ja jako free fight przez gala to sobie odswieze pamiec, ale wydawalo mi sie ze Pettis caly czas ladowal na dupie i bronil co chwila duszenia zza plecow. Na pewno tam nie bylo 30:27. Dla mnie Pettis ma ch**owe cardio, a Max to maszyna pod koniec 3 rundy wygladal swiezutko. Ma tez mocna szczeke, wiec Pettis moze go tylko poddac, ale nie wierze ze bedzie obalal. Dla mnie Holloway na PTS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to, że lądował na dupie nie znaczy, że walkę przegrywał, wygrywał walkę i poddał w 3 rundzie Olivere mimo, że nie był świeży. Gość poddał mocny czarny pas jak Oliveira i takich dobrych parterowców jak Melendez i Benson Henderson i to w jakim stylu. Na poddanie szanse większe ma raczej Pettis, ale Holloway jest coraz lepszy w parterze jednak dla mnie w stójce Pettis jest trochę bardziej techniczny i wiele mniejszy od Maxa nie jest, walka też 3 rundy a nie 5. Liver kick Pettisa albo w głowe wymiata, boksersko zwłaszcza z kontry i zapaśniczo też jest dobry.
Pettis wie, że jak Hollowaya pokona to albo walczy z Aldo albo z Conorem więc motywacja jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Super walka i też stawiam na Hollowaya, ale nie skreślam Pettisa bo może być trudnym rywalem jeśli dobrze się przygotuje i wejdzie dobrze w walkę. Post USADA Showtime faktycznie nie walczy tak jak wcześniej, ale nadal jest groźny w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
najlepsze jest to, że Aldo w następnej swojej walce dostanie albo Conora (jak ten przegra z Eddim) albo zwycięzcę Hollowaya/Pettisa. Każdy z tej 3 jest strikerem i każdy z tej 3 może wj**ać Hozeyowi w stójce. Aldo raczej woli zapaśników, bo ma zaj**isty TDD, dla Edgara i Mendesa był nie do przejścia TDD Aldo, Edgar nawet się aż odbijał haha. Tylko Mendes i Edgar to kurduple a ta ww trójka są wyżsi niż Aldo.

Fajny matchmaking zrobili, Holloway vs Pettis to idealna walka o pretendenta nr 1 skoro przyszłość Conora nie wiadoma.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-10-27 12:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale faktycznie, bardzo dobre wykorzystanie bjj Showtime dalej ma - bo tego się nie traci. Wciąż ma zayebistego nosa i jest bardzo kreatywny w parterze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

RIZIN

Tatsuya Kawajiri kolejnym zawodnikiem, który związał się z RIZIN

Po tym jak Tatsuya Kawajiri poprosił na początku miesiąca o zwolnienie go z kontraktu UFC, dziś Japończyk ma już nowy-stary dom.

Japoński weteran walk MMA Tatsuya Kawajiri (35-10-2) stoczył w UFC sześć walk wygrywając trzy z nich. Ostatnie dwie walki zakończyły się niestety porażkami z Dennisem Bermudezem i Cubem Swansonem i „Crusher” postanowił, że czas opuścić UFC, ponieważ nie może się w niej dalej rozwijać.

Kawajiri szybko znalazł nową organizację, którą jest od teraz RIZIN czyli dla Japończyka będzie to powrót do domu do Japonii gdzie zyskał sławę i nazwisko walcząc dla takich organizacji jak Shooto, DREAM i PRIDE FC.

W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze z kim Tatsuya zmierzy się w pierwszej walce na gali RIZIN, ale wkrótce powinniśmy poznać jakieś szczegóły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Carwin będzie walczył w open weight GP

jak oceniacie? TRT Cro cop vs skokszony Carwin ?

walka w Ringu czyli plus dla Mirka ,siła ciosu i szczena wiadomo Carwin ,ale zawsze może wejść jakiś high kick/liver kick i Carwin może paść.

Oczywiście to wszystko jeśli Cro cop pokona Wanda a Carwin Baruto /Bajora.

Swoja drogą niezła szansa na wybicie się dla Szymona Bajora Litwińca zdemolował ,a moze mieć na końcie Cro copa/Carwina /Wanda !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mysle ze Carwin spokojnie ogarnie Mirka, K.O 1 runda. Carwin nie jest tak strasznie naruszony jak Cro Cop.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium